Hungry Shark Evolution Popüler Mobil Oyun

Hungry-Shark-Evolution 
Hungry Shark Evolution her yıl dünyada mutlaka meydana gelen köpek balığı facialarının oyun versiyonu diyebiliriz. Android tabanlı oyunda aç bir köpek balığını kontrol ediyoruz. Önümüze çıkan her şeyi yiyebilecek bir potansiyele sahibiz ve aynı zamanda sürekli olarak gelişiyoruz. Etrafımıza dehşet saçarak ilerlediğimiz geniş bir dünya haritasına sahip olan etabımız bize heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşatacak.

Hungry Shark Evolution
11 tane kilitli köpek balığı evrimini içinde barındırıyor. Yani oyun içinde yakaladığınız başarıyla köpek balığınız bir üst seviyeye geçerek daha tehlikeli bir hayvan oluyor. Bu başarıya ulaşırken keşfedeceğiniz ve tadacağınız birçok detay oyun içinde gizlenmiş. Bu aç köpek balığını geliştirebileceğiniz bir platform oyunu olan Hungry Shark Evolution sizi başından ayırmayacak.

Keza 100 milyona yakın oyuncusu bulunan oyun sürekli güncelleştirilerek yeni özellikler ekleniyor. Oyunun en aktif kısmı ise gizlenmiş nesneler diyebiliriz. Oyun içinde tam 15 tane batık hazine var. Bu batık hazineler sayesinde ekstra aksesuarlar ile daha güçlü olabiliyoruz.

Okyanusun derinliklerinde yer alan ve bulmak için ciddi bir çaba sarf ettiğimiz bu batıklar bizi saatlerce oyun oynamaya sevk edecek. Ayrıca çekiç başlı köpek balığı, beyaz köpek balığı, megalodon gibi birçok köpek balığı türüne daha çabuk yükselmemizi sağlayacak. Daha hızlı gelişebilmek için yavru köpek balıklarının kilidini açmanız gerekiyor. Yavaş yavaş yükseldiğiniz oyunda tehlike saçan bir korku ritüeli olmak için çaba harcamalısınız.

Hungry Shark Evolution arcade türünün en çok oynanan oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Klasik oyunlara nazaran güzel bir geliştirme şekline sahip olan oyun aynı zamanda konsol kalitesinde grafik öğelerine sahip. Buda oyunu ayrı bir rafa koymamızı sağlıyor. Çünkü mobil oyunlarda en çok dikkat çeken detaylar grafik, oynanabilirlik ve oyun detaylarıdır. Hungry Shark Evolution hepsini bir araya getirerek Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir