Honuds Online Asya Hayatına Genel Bakış

hounds-online-the-last-hope-asya-hikayesi

Netmarble EMEA, Türkiye’de Türkçe olarak sunacağı Hounds Online ile ilgili gelişmeler aktarılmaya başlandı. Başlangıç tarihine kadar herhangi bir açıklama gelmemesi çeşitli söylentilere yol açmıştı, aksaklıktan dolayı gecikme olacağı düşünülüyordu, Facebook’ta hayranlarına yayınladığı video ile birlikte tarih ile ilgili az çok bilgi geldi. Önümüzdeki ay, yani Nisanda, kapalı beta oyuncuların karşısında olacak.

Hounds Online, dünyanın pek çok ülkesinde aktif değil, yalnız Asya’da 2 yıldır güzel iş çıkardılar, Japonya’ya büyük başarılar yakalayarak ses getirmeyi başardılar. Özellikle RPS türünün iyi yapılamaması büyük bir boşluktu ki, Hounds Online bütün açığı kapatacak gibi görünüyor. Yapımcılar tarafından düzenlenen yamalar, çevrim dışı e-spor faaliyetleri, Asya’da çıtasını yükselten etkenler oldu, Nisan ayından sonra da eminim tüm dünyada etkisini sürdürecektir.

Netmarble EMEA, Asya’daki o güzel günleri dünyaya aktaracak ve şu an Almanca, Türkçe ve tabi ki İngilizce olarak piyasaya sürülecek. Hounds Online, kıyafetler açısından da farklılık yaratacak, ülkemizdeki giysi türlerine uygun şeyler konacak, tabi diğer ülkelerde kendi yöresel kıyafetlerini oyunda görecekler. Hounds: The Last Hope, Asya’daki tarzından biraz daha değişik olacağı da belli oldu.

Her oyundaki gibi PVP, PVE türleri burada da karşımıza çıkacak. Özellikle PVE açısından kendilerine has geliştirdikleri taktikle fark yaratmaya hazırlar. Zaten, yapılan yatırımların çok fazla olması da, oyundaki beklentilerin aşırı yüksek olduğunun da en büyük göstergesidir.

Hounds Online hakkında gelişmeler geldikçe biz de sizlere iletmeye devam edeceğiz. Nisan ayında kapalı beta aktif olduğunda sizlere daha detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir