Homefront: The Revolution Ücretsiz İçerikleri Hakkında

Homefront; The Revolution Ücretsiz İçerikleri Hakkında

 Homefront: The Revolution oyunu için artık gerçekten az bir zaman kaldı. Dambuster Studios tarafından geliştirilen oyun uzun bir süre önce duyurulmuştu. Bu anlamda ciddi bir oyuncu tarafından önemsendiğini belirtmekte fayda var. Ancak piyasaya ne zaman sürüleceği ve içeriği hakkında biraz az bir bilgi paylaşılmıştı. Artık çıkışına 3 aylık bir süreç kala yavaş yavaş Homefront: The Revolution oyunu hakkında detaylar su yüzüne çıkmaya başladı.

En sevindirici haberin Dambuster Studios çalışanı Fasahat Salim tarafından verildiğinin altını çizelim. Gamespot ile gerçekleştirdiği röportajda oyunla ilgili oyunculara ciddi detaylar sunmayı başardı. Homefront: The Revolution DLC güncellemeleri hakkında net bilgiler verdi. En bariz şekilde oyunun çıkış tarihinden itibaren ilk bir yıl boyunca ücretsiz içeriklerin sunulacağını kesin olarak nitelendirdi. Bununla beraber oyun içi satın alma özelliğinin aktif olmasına rağmen tüm oyunculara eşit miktarda ulaşabilecek görevler, eşyalar ve ekipmanlar olacağını özellikle belirtti.

Homefront: The Revolution Ne Zaman Çıkacak?

Homefront: The Revolution ne zaman çıkacak sorusuna da yanıt veren yetkili geliştirici iki farklı tarih lanse etti. Kuzey Amerika için 17 Mayıs 2016 tarihinde çıkacak olan oyun ülkemiz ve Avrupa için 20 Mayıs 2016’da çıkış yapacak. Dolayısıyla bu süre zarfında oyuncuları heyecanlandıracak olan diğer detaylarla devam etmekte fayda var. Season Pass satın alındığında sunulan avantajlarla bu özelliğe sahip olmayacak oyuncuların oyundan keyif almasını engellemeyeceklerini bildirdi. Yani bu demek oluyor ki para karşılığı alınacak DLC kadar, ücretsiz DLC içerikleri de sunulacak.

Özellikle ilk yıl Homefront: The Revolution güncellemeleri ücretsiz olarak sunulurken oyuna geniş çaplı bir katkı sağlayacak. Başta harita, mod, ekipman ve görev olmak üzere çok sayıda genişleme unsuruyla ana oyun beslenmeye devam edecek. Oyun Xbox One, PlayStation 4 ve PC için aynı tarihte satışa sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir