Homefront: The Revolution İnceleme Puanlarıyla Sınıfta Kaldı

Homefront; Revolution İnceleme Puanları Sınıfta Kaldı

Homefront: The Revolution oyunu uzun süredir bekleniyordu. Hatta 2015 yılından bu yana çıkacağı tarih hakkında o kadar çok spekülatif senaryo üretildi ki birçok oyuncu resmi tarihlere inanamaz hale geldi. Sonunda ise Dambuster Studios merakla beklenen Homefront: The Revolution çıkış tarihini açıklayarak oyuncuları bu meraktan kurtardı. Geçtiğimiz gün ise bu bağlamda büyük gün olarak ifade edildi ve oyuncularla buluştu. Aslına bakarsanız çok büyük bir ilgi gördüğünü söylemeden geçmemek gerekiyor. Yani oyuncular gördükleri fragmanlar ile büyülendikleri için oyunu zaten erken satın alma opsiyonlarıyla elde etmişlerdi.

Fakat oyunun ilk günü tam bir kabustu diyebiliriz. Oyun severleri çileden çıkaran oyunun eksikleri bitmek bilmiyordu. Örneğin grafiklerin son derece kötü olması bunun bir parçasıydı. Bunu bir türlü azmedemeyen oyun severler sosyal medya hesaplarını bombalamaya başladılar. Bunun dışında en çok konuşulan detay ise yapay zekâ üzerineydi. Oyunun 2016 yılında çıkmış bir oyuna benzemediği bir hadise olarak görülüyordu. Resmen 10 yıl öncesinin yapay zekâsının kullanıldığını savunan oyuncular bu yönüyle oyunu yerden yere vurdu. Dün itibariyle ise Homefront: The Revolution inceleme puanları gelmeye başladı. Tabi aralarında dünya çapında platformların yer aldığı tam liste henüz oluşmadı. Ancak ilk izlenimler pek iyi değil gibi gözüküyor.

Homefront: The Revolution İnceleme Puanları

Tabi ki her oyunun sevilecek diye bir kuralı olamaz. Ancak birçok etkeni göz önünde bulundurduğumuzda Homefront: The Revolution puanları ciddi oranda düşük gözüküyor. Bunun sebeplerinin neler olduğuna gelirsek net bir kıyas yapmamızın imkânı yok. Ancak görsellik yani grafik bunun en başlıca sebebidir. Yine aynı şekilde yapay zekânın berbat oluşu bunu tetikliyor olabilir. Birçok oyuncudan daha iyi bir inceleme yapan oyun portalları ise verdikleri notlarla Homefront: The Revolution oyunu için ipi çekti diyebiliriz.

  • Push Square: 10/5
  • We Got This Covered: 10/4
  • PlayStation Universe: 10/5.5
  • Metro UK: 10/5
  • Game Watcher: 10/6.5

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir