Homefront: The Revolution İçin Co-op Videosu Yayınlandı

Homefront; The Revolution İçin Co-op Videosu Yayınlandı

Homefront: The Revolution oyunu aslında bahtsız bir oyun serisi olarak birçok oyun severin hafızalarında canlanacak. Homefront serisi THQ tarafından piyasaya sürülen ve her sürümü ayrı bir heyecan yaratan aksiyon oyunları arasındaydı. Ancak THQ battıktan sonra oyun resmen kimsesiz kaldı diyebiliriz. En son Farcry gibi oyunların üreticisi konumunda olan Crytek firması Homefront oyunu için isim hakları dahil satın alma işlemini gerçekleştirdi.

Tam herkes yeni bir Homefront oyunu beklerken Crytek mali kriz dolayısıyla oyunu tamamıyla satışa çıkardığını açıkladı. Bu devir daim işlemleri sürüp giderken herkesin aklında Homefront The Revolution oyunu vardı. Çünkü herkesin birçok yenilikle beklediği efsanevi bir oyunun haberi verilmişti. İptal edilmesi imkânsız olan oyunun geliştirilmeleri hızlandırıldı ve ortaya muazzam sonuçlar çıkmaya başladı.

Homefront: The Revolution Co-op oyun modu geliştiriliyor haberi büyük bir çalkantıyla oyun dünyasını salladı. Ancak ortaya nasıl bir oyun deneyiminin çıkacağı konusunda herkes endişeliydi. Geçtiğimiz günlerde bu endişeleri ortadan kaldırmak adına Deep Silver bir video paylaşımında bulundu. Homefront: The Revolution Resistance Mode olarak duyurulan Co-op modu ile harika bir oyun deneyiminin bizi beklediğini görmüş olduk.

Aynı zamanda birlikte oynanabilir oyunlara göre çok gelişmiş bir karakter modifikasyon sisteminin sunulacağını öğrenmiş olduk. Amerika’yı işgal etmek üzere olan Büyük Kore Cumhuriyeti tüm hatlarıyla saldırılarını sürdürürken bir grup isyancının mücadelesi oyunun ana hikâyesini oluşturuyor. Biz ise karakterimizle açık dünya üzerinde bize verilen görevleri yaparak direnişe yardımcı olacak karakteri canlandırıyoruz. Homefront: The Revolution DLC güncellemeleri ile çok daha üstün bir oyun performansı sunacak gibi gözüküyor. Şuanda 30 saate yakın bir oynanış süresi bulunan oyunun 12 farklı oyun modu bulunuyor. Bu oyun modları DLC eklentileri sayesinde 30’u bulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir