Homefront: The Revolution Açılış Sinematiği Yayınlandı

Homefront; The Revolution Açılış Sinematiği Yayınlandı

Homefront: The Revolution oyunu 2016’nın beklenen oyunları arasındaki yerini almıştı. 2015 yılından bu yana geliştirme noktasında büyük bir yol kat eden oyun geçtiğimiz aylarda net tarihini de açıkladı. Bu sürecin ardından ise oyunla ilgili merak edilen detayların bizlere ne zaman sunulacağına ilişkin farklı tespitler yer alıyordu. Buna son noktayı koyan açıklama Homefront: The Revolution açılış fragmanı olarak yayınlanan sinematik oldu. Gerçekten müthiş efektlerle geliştirilen bu açılış sinematiği Deep Silver ve Dambuster bünyesinden çıkmış. Bu bağlamda America Has Fallen isimli sinematiğin gerçekten ilgi çekici boyutlarda geniş bir oyuncu kitlesine ulaştığını da söylemeden geçmeyelim.

Aktif olarak oyun severlerin en dikkat ettiği detaylar arasında Amerika’nın yükselişi tartışılmaz bir gerçek olarak kurgulanıyor. Ancak Homefront yeni oyunu ile bu algıyı yıkarak Amerika’nın çöküşünü sembolize eden bir hikâyeye sahip olacak. Ana senaryosu Kore’nin muazzam bir güce sahip olması ve bunun Amerika’nın güç kaybetmesiyle doğrudan alakadar olduğunun saptanması üzerine kurulu. Bu noktada ilgi çekici bir ters oyun olduğunu bizlere kanıtlayan Homefront: The Revolution adı gibi sükse yapması beklenen bir yapım olarak 2016 yılına damga vuracak.

Homefront: The Revolution Ne Zaman Çıkacak?

Homefront: The Revolution çıkış tarihi birçok oyun severin merak ettiği bir detay. Aylar öncesinde geliştiriciler tarafından duyurulan resmi çıkış tarihi tüm dünya için eş zamanlı olarak 17 Mayıs 2016 olarak duyurulmuştu. Halen daha herhangi bir erteleme ya da farklı bir tarih açıklaması gelmediğini, Homefront: The Revolution sinematiği içinde de tarihin geçmesiyle tamamen netlik kazandığını belirtmek gerekiyor.

Oyun Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarına çıkacak olup konuyu işleme tarzıyla geniş bir kitleye ulaşacak senaryo bazlı oyunlardan birisidir. Bu yönden çıkışıyla beraber rekor seviyede satması bekleniyor. Büyüleyici grafiklere sahip olup aynı zamanda ana senaryosundan ipuçları barındıran Homefront açılış sinematiği ise hemen aşağıda izlenebilir olarak sizlere sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir