Hitman Yeni Hedefiyle Zorlayacak Gibi Gözüküyor

Hitman Yeni Hedefiyle Zorlayacak Gibi Gözüküyor

Hitman serisi gerçekten müthiş bir atılımla zorlu hedefler serisini oyunculara sevdirmeyi başardı. Yeni Hitman oyunu ile beraber hayatımıza giren bu uygulama sayesinde şimdiye kadar sunulan hedeflerde oyuncular 72 saat boyunca şehirde suikastı gerçekleştirmeye çalıştılar. Bunda başarılı olduysanız Hitman yeni zorlu hedef için sabırsızlanmaya da başlamışsınızdır. Bu noktada Square Enix tarafından size müjdeli bir haber verildiğini söylemeliyiz. Hem tarih bazında hem de hedefe dair detaylar göz önüne alındığında ciddi bir bilgi içeriğiyle karşılaştığımızı söyleyelim.

Öncelikle yeni hedefimizle Blood Money oyununun kostümüne bir adım daha yaklaşırken rotamız Sapienza şehrine düşüyor. Şehrin eşsiz tasarımı ve mimarisinin arasında ise bu kez hedefimizde Dylan Narvaez olacak. Şehre adım atan Dylan aynı zamanda The Twin kod adıyla anılıyor. Zaten zorlu hedefin eklenmesi de Hitman The Twin olarak aktif hale gelecek. 72 saat içerisinde Sapienza şehrinde kedi fare koşturması gibi bir heyecan yaşayacağız. Her zamanki gibi hedefi başarıyla ortadan kaldırmamız gerekiyor. Ancak bu kez işleri karıştıracak bazı detaylar var. Hitman The Twin çıkış tarihi olarak 15 Temmuz 2016 belirlenmiş. Saat ise 15.00 dolaylarında bizlerle buluşacak.

Hitman The Twin Hedefi Neden Zor?

Hitman The Twin hedefi aslında adından da anlaşılabileceği gibi ikiz hedeften oluştuğu için zor kabul ediliyor. Yani Dylan Narvaez’i bulmak için Sapienza şehrinde gezeceksiniz. Ancak şöyle bir durum da var ki Dylan Narvaez’in ikiz kardeşi de şehirde olacak. Bu durumda gerçek hedefi bulmanız ve suikast gerçekleştirmeniz gerekecek.

Eğer yanlışlıkla ikizini vurursanız bir anlamda görev başarısız olacak. Bu yüzden Square Enix tarafından iOS ve Adroid cihazlara uyumlu olan bir asistan sunuluyor. Hitman Companion uygulaması ile hem hedefler hakkındaki detaylara erişebilir hem de bundan sonraki güncellemeleri yakından takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir