Hitman Yeni Bölümü İçin Yeni Bilgiler ve Görseller

hitman

Artık oyunların bölümlere ayrılmış olarak karşımıza çıktığı bir dönemden geçiyoruz. IO Interactive ise bunun en iyi örneğini sergiliyor. Hitman oyunu bölüm olarak en son Mayıs ayında üçüncü seriyi yayınlamıştı. Oyununun dağıtımını üstlenmiş olan Square Enix ise geçtiğimiz gün Hitman 4.bölümü ile bizlere müthiş bir duyuru yaptı. Böylece oyunun yeni bölümü hakkında bazı bilgiler, bunun yanında ise oyun içi görseller elimize ulaşmış oldu. Grafiklere bakarsak yine heyecan dolu bir suikast bizi bekliyor olacak. Herkesin merakla beklediği Hitman 4.bölüm çıkış tarihi ise 16 Ağustos 2016 olarak halen daha sabit duruyor. Hitman Bangkok çıkışıyla beraber aslında oyunda birçok farklı detay bizimle buluşacak.

Hitman yeni zorlu göreve açılan kapının bu bölümden geçeceğini hatırlatmamızın ardından özellikle birçok farklı oyun içi göreve rastlayacağımızdan söz edelim. Örneğin bu kez 65’e yakın mini görev bizi bekliyor olacak. Tabi ki bu görevler sayesinde oyun içi birçok ekipmana ve silaha ulaşmamız mümkün olacak. Aynı zamanda yeni hedeflerimiz hakkında da ipuçları alıp işimize yarayacak bazı detaylar öğrenmek hiç fena olmaz. Bu sefer Hitman Bangkok ile durağımız ise Tayland olacak.

Hitman Bangkok Hedefimiz Kim Olacak?

Tayland’ın Bangkok şehrine doğru çıkacağımız bu yolculukta oldukça önemli bir hedefimiz var. The Class grubunun meşhur solisti Jordan Cross bu kez hedef tahtasının tam ortasında yer alacak. Ona ulaşmak için şehrin Chao Phraya River civarına doğru ilerleyerek kendimize özel bir taktik yaratmamız gerekecek.

Cross’u ortadan kaldırırken aynı zamanda bu sefer daha garantici suikastçılar es geçilmemiş. Hemen yanında avukatının da bulunduğu, genelde birbirinden ayrılmayan bu ikiliyi beraber temizlemeniz mümkün. Hitman zorlu hedeflerde de olası yenilikler arasında bu eklenecek. Hitman 4.bölüm görselleri hemen aşağıda sizleri bekliyor.

hitman içerik 1

hitman içerik 2

hitman içerik 3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir