Hitman Üçüncü Zorlu Hedefi Önümüzdeki Hafta Geliyor

Hitman Üçüncü Zorlu Hedefi Önümüzdeki Hafta Gelecek

Hitman yeni oyunu ile aradığı ilgiyi buldu diyebiliriz. Hatta özellikle son oyunuyla beraber sunduğu zorlu hedefler serisi gerçek oyun hikâyesinden daha fazla tutuldu. Tabi bunda kısıtlı bir sürede olağan başarı yüzdesini yüksek tutma uğraşı ve tek hakkımız olması gibi faktörlerin payı çok büyük. İlk zorlu hedef mantığı anlayıncaya kadar oldukça sinir bozucu olarak gözüküyordu. Hatta birçok oyun sever için kötü bir oyun deneyimi olarak nitelendirilmişti. Fakat Paris’e gidip suikasti gerçekleştiren oyuncular tadını almışlardı ve Hitman zorlu hedefler için sabırsızlanmaya başlamışlardı. Hemen ardından ikinci hedef olan Sapienza şehrine yolculuk başladı.

Bunu da başarıyla geçen oyunculardan halen daha bu görev üzerinde çalışanların olduğunu biliyoruz. 48 saatlik süreçlerde dilediğimiz gibi katılabildiğimiz oyunda Hitman yeni hedefleri bir bir bizlere sunuyor. A Glided Cage görevi serinin yeni sürümü olarak bizlerle buluşacak. Bunu duyururken tabi ki her zaman gibi ilk merak edilen detay tarihi oldu. Ancak tarihten ziyade artık öyle bir merak duygusu gelişti ki insanlar zorlu hedeflerin içeriğini ve onları nelerin beklediğini düşünür oldu. Bu yönden baktığımızda da hangi şehirde olacağımızın, ne tür bir hedefimiz olacağını ve benzeri detayların bulunmaması bunu tetikliyor olabilir.

Hitman Üçüncü Zorlu Hedef Çıkış Tarihi

Hitman A Glided Cage çıkış tarihi olarak 31 Mayıs 2016 duyuruldu. Yani önümüzdeki hafta bizlerle buluşacak olan hedefimizde yolumuz Fas’a düşecek. Marrakesh ismiyle yayınlanacak olan bölümden anlayacağınız gibi Marrakesh şehrinde geçecek olan oyun iki ayrı üst düzey hedefi içeriyor.

IO Interactive tarafından yapılan açıklamada oyuna bir takım yeniliklerin eklendiğini ve bunlarında bizlerle buluşturulacağı söyleniyor. Dolayısıyla bu merak duygularının dışında yatırım bankeri Claus Strandberg ile ordu komutanı Reza Zaydan isimli hedefleri etkisiz hale getirmeye çalışacağımızı biliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir