Hitman Oyun İçi Detaylarla Büyülemeye Devam Ediyor

Hitman Oyun İçi Detaylarla Büyülemeye Devam Ediyor

Hitman oyunu şimdiye kadar çıkarılmış en kapsamlı ajan ve suikast oyunları arasında gösteriliyor. Oyun serisinin her sürümü birbirinden zengin bir oynanış mekanizması sunuyordu. Ancak son sürümle yeni çıkacak olan Hitman oyunu karşılaştırıldığında stüdyonun bariz bir biçimde abarttığını gözlemleyebiliyoruz. Uzun süredir geliştirilen oyunun ilk bölümü nihayet geçtiğimiz gün oyun severlerle buluştu. Buda oyuna dair ve oynanabilirlik açısından çok sayıda videonun bize sunulmasına vesile oldu.

Hatırlayacağınız üzere Hitman: Absolution oyunu bu oyundan önce çıkan sürümdü. Bizlere sunulduğunda herkes gerek animasyonlarıyla gerekse suikast yöntemlerindeki gelişimlerle son derece heyecanlanmıştı. Ancak bu sefer yeni Hitman oyunu bizi daha fazla şaşırtmak istiyor gibi duruyor. Hitman suikast çeşitleri açısından yeni oyununda tam 32 farklı yöntem geliştirmiş. Hatta buna şöyle bir bakış açısıyla bakabilmek mümkün. Şuana kadar keşfedilmiş tam 32 farklı suikast tipiyle hedefinizi öldürebiliyorsunuz.

Yeni Hitman Suikast Seçenekleri

Bir hedefi etkisiz hale getirmek istediğinizde Ajan 47 bunun için en uygun karakter olarak aklımızda belirir. Hitman suikast için geliştirilmiş tüm yöntemleri ile EuroGamer tarafından hazırlanmış özel bir videoyla sunuluyor. Özellikle şimdiye kadar yaşadığınız Hitman deneyimini en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız videoya bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü gerçekten önceki oyun sürümleriyle kıyaslandığında oldukça geniş kapsamlı bir içerik bizi bekliyor olacak.

Yeni Hitman ile 32 farklı suikast seçeneği arasından istediğimiz birini uygularken son derece eğleneceğiz. Çünkü videosunu izlemek bile fazlasıyla heyecan veriyor. Ajan 47 ile yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ederken son derece gelişmiş oyun içi sistemlerle tanışacağınızı unutmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir