Hitman İçin Zor Görev Başladı

Hitman İçin Zor Görev Başladı

Hitman serisi için yeni oyun heyecanı halen daha yaşanıyor. Aslında Mart ayında çıkmış olan oyunun heyecan düzeyinin düşmüş olması gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat oyunun ilk bölümü yayınlanmıştı ve şimdi ikinci bölüm için beklenti sürüyor. Bu süreçte ise Square Enix resmen yapmaması gereken bir duyuru yaptı ve ikinci bölümün beklediğimiz gibi bu ay içerisinde çıkamayabileceğini belirtti. Bu erteleme haberi can sıkıcı olsa da bunun kısa vadeli olarak çözümünü sağlayan Square Enix bir mini görev ortaya sürdü. Uzun zamandan bu yana geliştirildiğini anlamak ise zor değil.

Hitman zorlu hedefler konsepti olarak duyurulan bu görev listesi bize normal oyun içeriğinden farklı olarak ek bir macera vadediyor. Tabi zorluk derecesi gerçekten müthiş noktalara dayanıyor. Hitman Elusive Targets çıkış tarihi için tamamının bir kerede sunulmadığını belirtelim. Ancak ilk görevimiz için 48 saatlik bir aktif süreç veren Square Enix bunu bugün itibariyle saat 19:00’da sunacak. Bu görevlerin devamı ise haftalık olarak gelebilir düşüncesindeyiz. Çünkü gerçek zamanlı olarak tasarlandıkları için oyuna katacağı heyecan zannettiğinizden çok daha fazlasını içeriyor.

Hitman Elusive Targets Neden Zor?

Zorlu görevler Hitman oyununda heyecanı daha da arttırmak adına tasarlanmış ve IO Interactive tarafından özel olarak geliştirilmiş bir genişleme paketi olarak görülebilir. Aynı zamanda daha ciddi bir tetikçi kurban ilişkisi kurulacağından şüphemiz yok. Çünkü her hedefin kendine özgü bir hikâyesi, gelişmiş yetenekleri ve gizemleri olacak. Üstelik bir hedefi bulabilmek içinde vurabilmek içinde yalnızca tek bir hakkınız var.

Eğer eş zamanlı olarak bunları başaramazsanız ikinci bir şansınız olmayacak. Buda Hitman Elusive Targets görevi için yayınlanan ilk bölümün heyecanını arttırıyor. İlk durağımız Walewska sarayı olacak. Hedefimiz ise The Forger lakabıyla bilinen Sergai Larin’i bulup paketlemek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir