Hitman İçin İkinci Zorlu Hedef Geliyor

Hitman İçin İkinci Zorlu Görev Geliyor

Hitman oyunu yine geniş bir kitleye hitap ettiği dönemleri özlemiş olacak ki müthiş bir oyunla geri döndü. Dolayısıyla oyunun çıkışıyla beraber bizlere duyurulan bir oyun modu bulunuyordu. Elusive Targets olarak açıklanan bu oyun modu Hitman Zorlu Hedefler olarak lanse edildi. Eğer sizde oyunu profesyonel olarak oynadığınızı düşünüyorsanız bu çeşitli hedefler tamda sizin için planlanmış gibi gözüküyor. Hitman zorlu hedef 1.bölümü ise geçtiğimiz hafta yayınlanarak oyun içerisinde 48 saat boyunca aktif oldu. Bu süre zarfında hedefini başarıyla aklayan ajanlara ise farklı ödüller dağıtıldı. Şimdi serinin ikinci zorlu hedefine sıra geldi.

Hitman: The Congressman ismiyle çıkacak olan zorlu hedefte amacımız yine kimseye çaktırmadan kurbanı öldürmek. Ancak hedefimizi bulmak konusunda biraz sıkıntı yaşayacağımızı söylemeliyiz. Oyunun Instinct modunda kesinlikle tespit edilemeyen bu zorlu hedefi mini haritada da ne yazık ki gözükmeyecek. Yani IO Interactive cidden büyük bir iş başararak bizi tek deneme hakkımız olan bu görevlerle çıldırtmaya çalışıyor olabilir. Eğer oyun bilginize ve yeteneğinize güvenmiyorsanız bu modu başarıyla tamamlamanız imkânsız. Örneğin Hitman zorlu hedefler 2.bölümü baz alındığında hedefinizi bulabilmek için ciddi bir araştırma içerisine girmeniz gerekiyor. Çünkü hiçbir şekilde size ipucu verilmiyor.

Hitman The Congressman Ödülü Ne?

Hitman: The Congressman çıkış tarihi olarak 27 Mayıs 2016 tarihi açıklandı. Yani önümüzdeki hafta Cuma günü yeni Hitman zorlu hedefi bizlerle buluşmuş olacak. Tabi oyuncularda şimdiden tavan yapan adrenalin çeşitli içeriklerin detaylarını bizlere sunmaya başlayan IO Interactive ile beraber daha da doruk noktasına çıkıyor.

Oyunda bulunan hedeflerden en az beşini temizleyen oyunculara Hitman oyununda kullanabilecekleri Hitman: Absolution kostümü hediye edilecek. Fakat Hitman zorlu hedef ödülleri arasında 10 hedefi etkisiz hale getiren oyunculara Hitman: Blood Money oyununa ücretsiz erişim hakkı sunulacak. Başarmak için savaşırsanız Hitman oyunu aslında oldukça bonkör.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir