Hitman Go Çıkış Tarihleri Kesinleşti

Hitman Go Çıkış Tarihleri Kesinleşti

Hitman oyun serisi oyun severler için iyi bir deneyim olarak efsaneleşmiştir. Geçtiğimiz haftalarda Square Enix şirketi tarafından yeni bir haber duyuruldu. Bildiğiniz gibi çok sayıda mobil oyunun yapımcılığını üstlenmiş olan firma ses getiren bir oyunu sektöre armağan etmişti. Hitman Go mobil oyun tüm mobil platformlarda oynanabilir olarak geliştirilerek piyasaya sürüldü.

Android ve iOS cihazlarımızdan Hitman efsanesini yaşamak son derece keyifli bir fikir olsa da kimse bu denli ses getireceğini tahmin etmiyordu. Özellikle sıra tabanlı bir oyun olmasıyla düşük çapta bir kitleye hitap edecek bir oyun olduğu düşünülüyordu. Bunun ardından oyunun çıkış yapmasıyla birlikte herkes şaşkına döndü. Square Enix yaptığı açıklamayla Hitman Go oyunu için farklı projelerin varlığından bahsetmişti bile. Ancak kimsenin aklına gelmeyen farklı bir proje ortaya çıktı. Başarıyı yakalamış olan Hitman Go mobil sürümü platformlara uyarlanarak PlayStation 4, PlayStation Vita ve PC sürümleriyle çıkış yapacak.

Hitman Go Çıkış Tarihi

Hitman Go çıkış tarihi bazında PC, PlayStation 4 ve PS Vita için aynı tarihte çıkacak. Steam ve PSN üzerinden satışa sunulacak olan oyunun resmi tarihi ise 23 Şubat 2016 olarak açıklandı. Bu noktada daha fazla detay ve oyun içi bilgi talebinde bulunan oyuncuların birkaç gün daha sabretmesi gerektiğini belirtelim. Hitman Go Definitive Edition oyunu karakteri bir noktadan diğer noktaya götürmeyi amaçlayan bir platform oyunu olarak sunulacak.

Hitman Go Definitive Edition fiyat konusunda açıklaması yapılmayan oyunlar arasında yer alıyor. Düz mantık olarak düşünüldüğünde mobil sürümü 4.99$’a satılmıştı. Dolayısıyla platform oyununun 14.99$ etiketiyle satışa çıkarılacağı düşünülüyor. Fakat henüz hiçbir resmi açıklama olmadığından ötürü fiyatının bilinmediğinin altını çizelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir