Hitman Efsanesinin Yeni Oyunu İlk Kez Göründü

 Hitman Efsanesinin Yeni Oyunu

Hitman, bir diğer ismiyle Ajan 47 olarak tanıdığımız ve oyuncular tarafından ayrı bir tutulan karakter geri dönüyor. Hitman oyununun geçmişi çok eskiye dayanıyor. Öyle ki 90’lı yıllarda çocuk olanlar oyunun ilk versiyonlarını hatırlayacaklardır. E3 fuarında yeni bir Hitman oyunu çıkacağından bahsedildiği günden bu yana net bir tarih, net bir haber ortaya çıkmadı. Herkes fragman, oyun içi video veya görsel beklerken geçtiğimiz gün belirsiz bir YouTube hesabından bir video paylaşıldı.

Yeni Hitman oyununun görüntüleri adı altında yayınlanan video toplamda 11 dakikaydı. Garip yanı tamamı oyun içi görsellerden oluşuyor ve daha önce görülmemiş bir oyun yapısını sunuyor olmasıydı. Video apar topar IO Interactive tarafından bulunan lisansı tarafından kaldırılmış gözükmeye başladı. Ancak görenler yeni Hitman oyununun ilk görselleriyle tanışmış oldular.

E3 2015 oyun fuarında yapılan bir tanıtımla oyunculara duyurulan yeni Hitman oyunu üzerine oldukça çalışılan bir oyun. Çünkü en son HitmanAbsolution ile karşımıza çıkan oyun SquareEnix etiketi taşıyordu. O günden bu yana son derece geliştirilmiş olmasını bekleyenler 11 dakikalık videoyla biraz hayal kırıklığına uğramış olabilir. Çünkü bazı grafik detayları Absolution ile boy ölçüşemeyecek kadar kötüydü.

Fakat burada dikkat edilmesi gereken teknik bir detay var. Bu video kaçak olarak sızdırıldı. Yani resmi olmadığı için gerçeklikten ne yazık ki uzak olma ihtimali var. Örneğin oyunun 6 ay önceki halinin videosunu ele geçiren bir şahıs tarafından yüklenmiş olabilir. Çünkü en nihayetinde E3 fuarında yayınlanan fragmanı oldukça hoş görseller içeriyordu. 8 Aralık 2015 tarihinde resmi olarak çıkacak olan Hitman efsanesinin yeni oyunu şimdiye kadarki en başarılı Hitman oyunu olacağından şüphe yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir