Hitman Efsanesi Koleksiyoncular İçin Geliyor

Hitman Efsanesi Koleksiyoncular İçin Geliyor

Hitman oyunu birçok kişinin favorisi olup yıllardan beri yeni sürümleri heyecanla beklenen serilerden birisi olmuştur. Hatırlayacağınız üzere Square Enix tarafından geliştirilen yeni Hitman oyunu 2015 yılının son aylarında çıkmış olacaktı. Fakat firmanın son dönemlerde en çok yaptığı şey olan erteleme durumu yine yaşandı. Çok daha iyi ve hatasız bir Hitman oyunu geliştiriliyor açıklamasıyla erteleme kararı resmi olarak duyuruldu.

Bununla birlikte yeni Hitman oyunu çıkış tarihi 2016 Mart olarak güncellendi. Herhangi bir erteleme daha olmazsa bu süre zarfında oyun bizlere sunulacak. Bugün ise oyunla ilgili bambaşka bir detay açığa çıktı. Oyunların koleksiyon sürümlerinin son dönemlerde çok daha aktif olarak sunulduğunu biliyoruz. Hitman Collector’s Edition olarak sunulan paket zengin içeriğiyle göz dolduruyor diyebiliriz. Eğer oyunu almaya niyetiniz varsa, koleksiyon konusunda da meraklıyım diyorsanız yıl sonuna kadar beklemeniz gerekecek. Çünkü bu paket yılın son çeyreğinde bizlerle buluşacak.

Yalnızca Xbox One ve PlayStation 4 platformu için çıkarılan Hitman Koleksiyon paketi birçok oyuncuyu büyüleyen içeriklerle dolu. Tüm içeriklerini inceleyeceğimiz paketin elbette en çok merak edilen yönü ise fiyatı. Şuanda Amazon platformu üzerinden ön sipariş olarak sunulabilen ürünün ülkemizde satışı olmadığını belirtelim. Ancak platformda Hitman Collector’s Edition fiyatı 425 TL olarak gözükmektedir.

Bunun haricinde yakın gelecekte resmi olarak farklı platformlarda da bu paketi görmeye başlayacağız. Buna bağlı olarak daha uygun fiyatlarla sunulma olasılığı var. Ancak her şeye rağmen Hitman koleksiyon sürümü gerçekten muazzam gözüküyor.

Hitman Collector’s Edition Paket İçeriği

  • Hitman Oyunu (Kutulu olarak)
  • Koleksiyon Kutusu
  • Ciltli 60 sayfalık sanat kitabı
  • Dijital sürüm Hitman oyunu
  • Kravat ve mandal setleri
  • 25 cm Agent 47 Chessmaster heykeli

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir