Hitman (Ajan 47) ArcheBlade’ de

ArcheBlade, yapımcılığını CodeBrush firmasının üstlendiği alanlarında az çıkan MMO Action tarzında bir oyun. Ücretsiz olmasına rağmen oyuncularını pek memnun etmeyen, karakterler arasında denge olmayan fakat oyuncuları tarafından sevilen kendi çapında güzel bir oyun.  Oyunda 12 tane karakter bulunuyor  her karakter farklı özelliklere sahip olsada oyunda skill sisteminden daha çok combo sistemi var. Bu da demek oluyor ki oyun sizin zekanıza ve reflekslerinize dayanıyor.

 Oyun diğer oyunlardan biraz farklı (Room sistemi) bulunuyor yani odalara girerek oynayabiliyorsunuz  Team DM, Free 4 All, Capture Point gibi eğlenceli farklı tarz modları bulunuyor. Grafikler güzel ve akıcı oynanabilirlik normal seviyede çok fazla zorluk çekmeden oynayabilirsiniz. 

Oyunumuzda 12 karakter var demiştik hepsi farklı tarzda olsa da oyun artık kendini başka oyunlara benzetmeye başlıyor. Yani başka oyunlarda ki karakterlere benzer kostümler çıkartmaya başladılar. En son çıkan sürümünde Hıtman’e benzer suikastçı ve gizliliği ile ön plana çıkan bir yeni bir kostüm oluşturdular kostüm Hyde adlı karaktere geldi. Yeni kostümün dışında bazı karakterlerin güçlerinde oynama, UI ayarlarında değişiklik ve Leaderboard’da değişiklik yapıldı. Renoah karakterinin animasyonlarındaki hatalar da giderildi. Oyuna gelen yeni güncellemelerin ayrıntılarını öğrenmek için oyunun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir