Hitman Açık Beta Test Tarihleri PS4 İçin Belirlendi

Hitman Açık Beta Test Tarihleri PS4 İçin Belirlendi

 Hitman serisi çok uzun yıllardan beri başta PC olmak üzere konsollar içinde önemli bir oyun serisi olarak piyasaya sürülüyordu. Dolayısıyla duyurulan yeni Hitman oyunu oyun severlerde büyük bir heyecan uyandırdı. Geçtiğimiz ay Hitman kapalı beta test süreci başlamıştı fakat dışarıdan hiç kimse kabul edilmemişti. Yalnız oyunu pre order yani ön siparişle satın alan kullanıcılar oynama şansı bulabildiler.

Dolayısıyla bu şansı kaçıran oyunculara şimdi daha iyi bir haber verme zamanı geldi. Hitman açık beta test sürecine ilişkin bazı bilgiler kesinlik kazanmaya başladı. Square Enix oldukça yoğun bir katılım beklediği açık beta sürecinde oyunculara daha aktif bir oynanış sunmayı umuyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanmış olan yeni Hitman fragmanı gerçekten grafik anlamında doyurucu detaylara sahipti. Şimdi açık beta sürümü sonrasında geri bildirimler ışığında çok daha görkemli bir oyun olacağından şüphemiz yok.

Hitman Açık Beta Süreci Ne Zaman Başlıyor?

Hitman açık beta kayıt tarihleri PS Plus üyeliği olan tüm kullanıcılara açılmış durumda. Süreç ise 4 Mart 2016 tarihinde başlayacak. Bu açık beta test sürecinin tek konsol için planlandığını vurgulamak gerekiyor. Hitman PS4 Açık beta testi ile oldukça geniş bir oyuncuya başlangıç görevini tekrar oynama şansı tanıyacak. Var olan hataların geri bildirimlerinden ise çıkış noktasına kadar iyileştirmeler yayınlanacak.

Hitman oyunu açık beta testleri PC ve Xbox One platformları için yapılacak mı henüz bilinmiyor. Doğrusunu söylemek gerekirse Square Enix hiçbir açıklama yapmadan oyuncuları heyecanlandırmaya çalışıyor. Hitman serisi ile oyun dünyasına atılmış çok sayıda oyuncu için büyük bir önem taşıyan yeni oyun günümüz grafikleri ve oynanabilirlik ölçütleriyle adından söz ettirecek gibi duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir