HEX: Shards of Rate Yeni Güncelleme ile PVE İçeriği Geliyor

hex-shards-of-rate-frost-arena

Kart oyunlarının piri olan Hex Shards of Rate, tekil oyunculara özel olarak yeni güncelleme ile birlikte PVE içeriği geliyor. Frost Ring Arena’da düşmanlarınızla düello yapabilir, PVE kartları ile etki, sihir ve yaratık repertuarını yedi yüze çıkarabilirsiniz.

Hex Shards of Rate Frost ring arena ile birlikte 4 tane yaratıkla kapıştıktan sonra bölüm sonu canavarı ile de kapışmanız gerekecek. Oyuna tekrar başladığınız aynı tip yaratıklar ile karşılaşmamanız için 30 tane normal yaratık, 7 adet de büyük canavarın yer aldığı bir havuzdan karışık olarak karşınıza gelir. YZ düello kapışmaları normal PVP’ye oranla biraz farklı, bazı kişiler sadece önceden belirlenmiş kartları kullanabilirler, duruma göre ağır şekilde sihir kullanabilirler. Ring içerisinde 3 defa kaybederseniz tekrar giremezsiniz. Bir sefer giriş yaptığınızda ne kadar çok ileri gidebilirsiniz, o kadar değerli eşyanın sahibi olabilirsiniz.

Hex Shards of Rate turnuva devam etme sırasında ortaya birden Hogarth yani o arenanın sahibi ortaya çıkarak ve size bazı kurallar koyuyor. Mesela diyor ki, zorlu bir PVP kazan veya yaşam puanlarından birkaçını kaybet gibi şartlar olabiliyor. Size verilen bu direktifleri yerine getirebilirseniz çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Diyelim 3 defa oyunda kaybettiniz giriş hakkınız yok, size 1 kerelik daha bonus verilebilir.

Frost Arena’da buzlu sahneler ile geçmişe bir yolculuk yapacaksınız. Genel olarak yeni güncelleme ile neler geldiğiniz özetleyelim. Tek kişilik oyuncular için kampanya aktif, 30 tane yapay düşman, ilave görevler ve meydan okumalar, PVE kartlarının oyuna dahil olması, yeni ara yüz ile kartlardaki destelere daha fazla hakim olma.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir