Hex Shards of Fate Yeni Kart Güncellemesi

Hex Shards of Fate Yeni Kart Güncellemesi

Hex Shattered Destiny Güncellemesi

MMO kart oyunları arasında ayrı bir yeri olan Hex, yeni güncellemesini 10 Aralık’ta Shattered Destiny Sett’i oyun severlere duyurdu. Bu yeni set ile birlikte oyuna 5 değişik özel kahraman, 200 farklı kart daha eklendi. Oyundan sıkılmaya başlayanlar yeni kart seti ile birlikte eski keyifli günlerine tekrar dönecek.

Hex kart oyununa bir de tünel özelliğin eklendi. Kartlarınızı kapalı şekilde oynayarak rakiplerinizin özel yeteneklerinizi görmesini engelleyerek daha güçlü olabileceksiniz. Özel casus kartları sayesinde düşmanlarınızı görünmeden ortadan kaybolabilirsiniz, ayrıca çok yetenekli uçan canavarlara karşı artık iyi bir savunma yapma şansınız da olacak.

Hex’te bazı kartları ikili olarak soket yapabilirsiniz, böylece ekstra kabiliyet kazanırsınız. Kartlarınızın koleksiyonunu bireysel olarak düzenleyip yeni gelen 5 farklı kahraman sayesinde de beceri puanlarınızı artırabilirsiniz.

Shattered Destiny güncellemesi ile birlikte 18 tane efsane kart, 70 adet çok az bulunan kartlardan ve 200’ün üstünde yeni kartlar ile buluşacaksınız. Daha önce hiç görmediğiniz özelliklere sahip 5 kahramanı çok seveceksiniz. 3 tane özel ve kuvvetli ejderha kartları gücünüze güç katacak. Yeteneklerini sürek geliştiremeyenler için çift soket özelliği çok kullanışlı olacak. Ölümcül yetenek kartına sahip olanları rakiplerinizi kesinlikle yener. Gök Bekçisi kartınız varsa o korktuğunuz hava kartlarına karşı büyük bir avantaj sağlarsınız Tünel özelliği sayesinde güçlü rakiplerinize karşı kartlarınızı gizlersiniz ve kimse sizin nasıl biri olduğunuzu göremez.

Hex Shards of Fate kart koleksiyonu yapabileceğiniz bu oyunu yeni versiyonu Shattered Destiny ile birlikte mutlaka deneyin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir