HEX Shards of Fate Turnuvası ile 100.000 Dolar Dağıtacak

hex-shards-of-rate-odullu-turnuva-100-bin-dolar

Gameforge, E-spora ne kadar çok değer verdiğin bir kere daha kanıtlayarak Kaliforniya’da yapılacak Shards of Fate turnuvasında tam 100.000 Dolar ödül vereceğini açıkladı. Turnuvanın tam tarihi hakkında bir bilgi verilmedi ama kısa süre sonra açıklanacaktır.

Hex: Shards of Fate oyununda geçtiğimiz günlerde sizlere PVE içeriğinin eklendiğinden bahsetmiştik, bu haberlerden sonra şimdi de turnuva haberi geldi. PVP, PVE türlerinin çok eşit derecede olduğunu vurgulamak için böyle bir adım attıkları düşünülüyor.

Gameforge tarafından gelen açıklamada; HEX, hiçbir oyunda olmadığı kadar kartların bulunduğu ve dijital özelliklerle birleştiği bu zorlu dünyada PVP’nin zorluk derecesinin üst düzey ve eğlenceli olacağının garantisini verdi. Piyasadaki rekabeti göz önünde bulundurursak yapılan yenilikler ile kalıcı olmayı planlıyorlar.

HEX oyuncuları, turnuvalarda düzenlenen bire bir kapışmalar sonrasında eleme puanının sahibi olacaklar. Kazanılan her 10 puan, bir sonraki aşama için otomatik katılma hakkını doğuracak. Turnuvada 12 online eleme olacak, HEX’e girmeye hak kazanmış kişiler bu turnuvalardan başarı ile geçtikten sonra Gameforge’nin düzenlediği Kaliforniya’daki finale katılma hakkını elde edecek. Online turnuvalar hafta sonları farklı saatlerde yapılacak, böylece herkesin bulunduğu bölgenin saatine bakmaksızın oyunda mücadele edebilecekler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir