Herthstone Priest Destesi Nedir Özellikleri Nelerdir

Herthstone Priest Destesi Nedir Özellikleri Nelerdir

Eğer Hearthstone’a yeni başlamış bir oyuncaysanız ve para harcama taraftarı değilseniz, Priest destesini kullanabilirsiniz. Priest sınıfı ile 10. seviyeye gelmeye başardıysanız bu ücretsiz kartları kullanabilirsiniz. Özel kartları barındırmaz, yani efsane, epic, common ve nadir tipi kartları içinde bulundurmayan destedir. Standart kartlardan oluştuğu için biraz kuvvetsiz olabilir ama orta halli bir kuvvete sahiptir. Bu Priest destesinin geliştirmek için çeşitli taktikler izleyebilirsiniz.

Priest kartlarının hepsi çok güçlü olmasa da içlerinden bazıları yeterince güçlüdür. Priest sınıfı ile bu kartları kullanarak oyunun mantığını daha hızlı kavrayabilirsiniz. Bazı güçlü desteleri öğrenmek çok zordur ve can sıkı hal alır, bu destede öyle bir sorununuz olmayacak. Priest kartının en büyük gücü şifadır. Bu yüzden saldırı amacı gütmek yerine can daha önemli yere sahiptir. Rakip size saldırdıktan sonra minyon azalacaktır, şifa sayesinde kendiniz toparlayarak daha uzun süre hayatta kalarak savaşta avantaj sağlarsınız.

Priest destesinin diğerlerine göre biraz daha güçlü olabilmesi yüksek kartları bulma şansınızın fazla olmasıdır. Düşmanınız Northshire Cleric minyonuna birkaç tur hayatta kalmanıza müsade ederse siz daha avantajlı bir duruma geçmiş olacaksınız. Vodo Doctor ve Healer minyonları sayesinde daha çok kart çekme şansını yakalarsınız. Farklı kart çekebilme minyonu olan Power Word ile kalkan kartlarını da birleştirebilirsiniz. Böylece rakiplere karşı daha dayanıklı olursunuz.

Holy Smite gibi minyon yok eden kartlar sayesinde düşmanın minyonlarını azaltarak kendi minyonlarınızın daha uzun süre hayatta kalmasını sağlarsınız. Power Word ise 2 can yüklemesi sayesinde kendinize tekrar güç verebilmeniz için büyük bir + sağlar. Mind kontrol ise oyundaki önemli kartlardandır ve dikkatli kullanmanız gerekir. Düşman sizin kartınızı almakta zorlanacak ve bu onda zorlu anlar yaşamasına neden olacaktır. Böylece oyunun her anında avantaj sağlayarak düşmanın minyonlarını kontrol edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir