Heroes of The Storm İçin Tek Koridorlu Harita Geliştiriliyor

heroes of storm

Heroes of The Storm oyunu MOBA türünün en bariz örnekleri arasında gösterilen oyunlardan biridir. Blizzard tarafından geliştirilen oyunun takım görevleri açısından da bireysel oyun seçeneğiyle de ciddi bir kitleye ulaştığını söylemek mümkün. Bu yüzden Heroes of The Storm oynanış dinamiğini her güncellemeyle daha da geliştiriyor. Geliştirici Blizzard tarafından da en çok güncelleme düşünülen oyunlar arasında yer alıyor.

Buna bağlı olarak mevcut oyun düzeninde lobi üzerinden arkadaşlarınızla oynamak için ortak alanlar oluşturabiliyor olmanız büyük bir avantaj. Ancak harita konusunda ciddi bir kıstas söz konusuydu. Özellikle dar haritaların birebir mücadelelerde ve karşılıklı kapışmalarda çok daha üstün bir performans sergilediği anlaşılmıştı. Blizzard bunu göz ardı etmedi ve Heroes of The Storm haritaları açısından bir devrime imza attı. Duyurulan habere göre Heroes of The Storm tek koridorlu harita tasarımı şuan için geliştiriliyor. Bir sonraki DLC eklentisiyle beraber oyuna eklenecek olan bu harita sayesinde bireysel dövüşler ve tek tek savaşlar çok daha zevkli hale gelecek.

Heroes of The Storm Yeni Haritası

Heroes of The Storm yeni haritası Lost Cavern ismiyle duyuruldu. Ancak şuan için hala daha geliştirilmeye devam ediliyor. Özellikle tek koridorlu olmasından dolayı VS için uygun bir savaş alanı olacağı düşünülüyor. Yani bir bakıma arkadaşlarınızla bireysel olarak kozlarınızı paylaşacağınız bir haritanın tasarlandığını söylemek mümkün. İlk görseller ise gerçekten büyüleyici bir görünüme sahip. Birçok oyuncu Heroes of The Storm yeni haritası ne zaman çıkacak diye merak ediyor. Ancak bu denli gelişmiş içeriğe sahip haritaların DLC ile birlikte güncellenmesi gayet mantıklı gözüküyor.

Blizzard yaptığı açıklamayla beraber Heroes of The Storm oynamak için dar haritaları tercih eden oyunculara yönelik bir harita tasarladıklarının üstüne basa basa açıkladı. Lost Cavern haritası ile daha aktif bir oyun deneyimi için çok fazla beklemenize gerek kalmayacak.

heroes içerik 1

heroes içerik 2

heroes içerik 3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir