Heroes Of The Storm İçin Birçok Özellik Aktif Olacak

heroes of the storm ozellikler

Heroes Of The Storm oyunu birçok kişi tarafından çılgınlar gibi oynanıyor. Bildiğiniz gibi BlizzCon ile beraber çok büyük yeniliklerin haberdarı olmayı bekliyorduk. Nitekim öyle de oldu. Son günlerde Blizzard oyunlarına dair çok sayıda güncelleme, yama, DLC ve özellik duyurusu alıyoruz. Bu noktada oyuncuların heyecanını anlamak mümkün diyebiliriz. Çünkü bahsi geçen yeniliklere bakacak olursak gerçekten ilgi çekici olduklarını söyleyebiliriz.

MOBA oyunları arasında çok büyük bir kitleye sahip olan Heroes Of The Storm oyunu yeni haritalarıyla, yeni oyun seçenekleriyle ve eklenecek birçok özellikle çok daha güçlü bir hale geliyor. Bunun için 3 farklı tanıtım videosu yayınlayan Blizzard ne denli bir genişlemenin olacağının sinyalini verdi. Öncelikle oyuncuların ilgisini çeken güncellemenin Heroes Of TheStorm karakterleri bazında olacağını açıkladılar. Buna göre Lunara, Grey Mana ve Cho’Gall karakterleri aktif olacak. Bu karakter haberinin en etkileyici kısmı ise Co’Gall karakteriyle ilgili. Biliyorsunuz ki karakterin iki kafası var. Dolayısıyla Co-Op özelliğinin açıldığı karakterde iki farklı oyuncunun tek karakteri yönlendirmesi mümkün olacak.

Heroes Of The Storm Towers Of Doom haritası ile gündeme oturdu diyebiliriz. Oyuna eklenecek olan bu yeni harita sayesinde çok daha oynanabilir bir oyun olacağını söyleyebiliriz. Çok farklı taktikler ve oynanış tekniklerinin dahil olacağının sinyalini zaten oyuncular veriyordu. Blizzard ise bunu en üst seviyeye çıkaracak güncellemelerle oyuncuları destekledi.

Çok daha heyecanlı savaşlar için eklenen bir oyun modu ise Arena modu oldu. Heroes Of The Storm Arena modu sayesinde heyecanınız hiç eksilmeyecek. Hatta şimdiye kadar oyunda yaşadığınız en büyük savaşlara şahit olabileceksiniz. Hem harita için hem diğer özelliklere hem de oyun moduna dair 3 ayrı fragman paylaşan Blizzard oyuncularının merak duygusunu şimdiden kabartmayı başardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir