Heroes of the Storm Blizzard Oyunu Geliyor!

heroes-of-storm-blizzard

Hero of Storm oyunun Beta sürümü beğeni ile karşılandı ama artık tam sürüm zamanı da gelmişti. Açık Betası Mayıs 20’de başlayan oyuna siz de katılabilirsiniz. Blizzard tarafından gelen bilgilere göre, 2 Haziran tarihinde artık oyuna herkes erişim sağlayabilecek.

Heroes of the Storm oyununda; 30 civarı aktif kahramanı, 100-150 arası skin, 14 mount yer alacak. Oyundaki bu özelliklerin yanı sıra yapılacak savaşlar, savaşların geçtiği bölgeler çok konuşulacak. Tabi bunlar sadece buz dağının görünen kısmı, bunların haricinde birçok sürpriz de Blizzard hayranlarını bekliyor olacak.

Blizzard’ın söylediklerine göre, tam sürüm beta sürüme oranla fazla gelişmiş olacak. Aktif olan 30 Hero üzerinde detaylı özelleştirme yapma şansına da sahip olacaksınız. Üstelik, yapılacak olan bu özelleştirmeler ücretsiz olacak. Ayrıca, aktif Hero’lar için de, özel geliştirmeler yapılacak.

Blizzard, Heroes of the Storm için İngiltere’de özel bir etkinlik düzenleyecek. 1 Haziran 2015 tarihinde yapılacak bu etkinlikle birlikte yeni oyun hakkında daha fazla detay verileceği söyleniyor. Kapalı beta aşamalarında yapılan her şey (satın alımlar dahil) hiçbirk aksama olmadan açık betaya taşınmıştı. Bir önceki beta süresinde gelen bildirimler sayesinde oyun geliştirilmeye devam ediliyor. Açık beta sonrası da aynı şekilde geliştirmeler sürecek ve tam sürüm de en az hata ile oyuncu karşısında olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir