Heroes of Storm Kapalı Betası Huzurlarınızda

Hero of Storm Kapalı Betası Çok Yakında Başlıyor

Heroes of Storm Kapalı Beta Kayıtlarına Hazır mısınız?

Dünya’nın en iyi oyunların yapan Blizzard firması yeni oyunu ile 2015’te karşımıza çıkıyor. Heroes of Storm, birçok kişinin yakından takip ettiği ve başvurularını heyecanla beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Yapımcılar oyuna her ne kadar MOBA dese de, birçok oyuncu bu online oyunu LOL-DOTA2 gibi oyunlara benzetmekte ve onları tahtından etmek için çıkarılan bir oyun olarak görmektedir.

Heroes of Storm oyununa artık kayıt olabilirsiniz! 13 Ocak tarihinde kapalı betası ile karşımızda olacak oyunun heyecanla beklenen kayıt anı başlamış oldu. Oyunun kapalı betası hakkında bilgi sahibi olmak için vakit geçmeden kayıt olun.

Heroes of Storm, alfa dönemin birçok oyuncudan iyi yorum almayı başardı. Değişik oyun modu sayesinde, ünlü oyunlardaki, Wow, Starcraft ve Diablo gibi popüler oyunların karakterlerini sizlere sunuyor. Oyuncuların en merak ettiği soru ise Alfa sürecinden sonra Kapalı Beta’da ne gibi farklılıklar olacağıdır.

Oyun hakkında BlizCon fuarında 2 farklı kahramanın daha oyuna ilave edileceği duyurulmuştu. Jaine Proudmoore, bir önceki ay oyuna eklenmiş karakter arasında yer alıyor. 2. Karakter Thrall ise birçok videoda, özellikle güncel haritaların tanıtımlarında sıkça karşımıza çıkmıştı.

Heroes of Storm oyununa ana sitesinden hemen kayıt olarak yeni haritalar, karakterler ile oyunun nasıl bir hal aldığını kendi gözlerinizle görün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir