Heroes of Storm için Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Heroes of Storm için Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Heroes of Storm Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Blizzard tarafından 2014 senesinde Alpha sürümü olarak piyasaya çıkmış olan MOBA türünde Heroes of Storm, 2015 Ocak tarihi itibari ile Beta aşamasına geçerek birçok oyucunun denemesine olanak sağlanmıştır. En sevilen MOBA türü oyunlara göre yarattığı farklılık, getirdiği yeniliklerle çok sevildi, bakalım sizin bilgisayarınızın sistem gereksinimleri yeterli mi? Şimdi sizlere minimum ve önerilen sistem ihtiyaçları hakkında bilgi vereceğim.

Heroes of Storm için ilk olarak minimum İnter marka için Core 2 Duo önerilen işlemci ise İntel Core İ5 olmalıdır. Amd modeline göz atacak olursak minimum Athlon 64 X2 5600, önerilen işlemci ise AMD FX Serisi olmalıdır. Minimum Ram ihtiyacı 2 GB olsa da, biz sizlere en az 4 GB Ram öneriyoruz. En önemli nokta olan ekran kartına gelecek olursak Nvidia Geforce 7600 GT olması gereken minimum gereksinimdir, Geforce GTX 650 ise önerilendir. ATI, yani AMD için Readon HD 2600 en az gerekendir, HD 7790 ise önerilen ekran kartıdır. İntel ekran kartını kullanıyorsanız, HD Graphics 3000 modeli yeterli olacaktır. Minimum işletim sistemi XP olması gerekir ama bence siz Windows 7 veya 8 kullanmaya özen gösterin. Tabi, işletim sisteminiz yükseldiğinde 2 GB Ram sizlere yeterli olmayacaktır, XP kullanıyorsanız yeterli olur. İhtiyacınız olan boş alana gelecek olursak 10 GB boyutunda yer ayarlamanız gerekiyor.

Sizin de bilgisayarınızın sistem gereksinimleri yeterliyse, Heroes of Storm oyununu ücretsiz oynayın, üstelik Warcraft, Starcraft ve Diablo gibi kaliteli oyunların karakterlerini seçerek oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir