Heroes İn The Sky Online

Heroes İn The Sky İnceleme

3D MMO oyunu olan Heroes İn The Sky, 70’in üstüne uçak türü, aksiyon dolu savaşlar ve hızlı hareketleri ile sizlere güzel vakit geçirmenize yardımcı bir uçak savaşı oyunudur. Konusu II. Dünya Savaşında Alllies, Axis güçleri arasında geçen savaşı anlatıyor, yani ittifak ve itilaf devletlerinin savaşı da diyebiliriz.

Heroes in the sky oyuna başladığınız size bu 2 ekipten birini seçmeniz söyleniyor. Allies tarafını seçerseniz Amerikan, İngiliz ve Rus ordularından birini tercih edebiliyorsunuz. Axis grubunu seçerseniz Alman, İtalyan ve Japon Hava Üssünden uçaklarınızı kaldırabilirsiniz. Her Ülkenin kendisine göze özelliği ve gücü olan uçakları var, siz hangisini seçerseniz seçin o uçağı geliştirerek seri ve tehlikeli bir ölüm makinesine çevirebilirsiniz.

Heroes in the sky online oyununa başladığınız zaman mutlaka eğitim bölümüne dahil olun. Uçak kontrol etmek birçok oyundan zordur, hareketine ve yönlerine alışmanız gerekiyor, ayrıca oyunda GEMS isimli sanal para var, eğitimi tamamladığınız takdirde 500 adet kazanacaksınız. Bu para ile uçağınızın eksiklerini giderebilirsiniz.

Oyunda başarı ile bitirdiğiniz görevlerden, yerdeki tankları, denizdeki gemileri ve karadaki binaları yok ettiğinizde EXP puanlarını kazanarak seviye atlayabiliyorsunuz. Tabi sadece tecrübe puanı değil, GEMS de kazanıyorsunuz. Level atladıkça kullanacağınız skil değişiyor, uçağınıza yeni motor alarak hızlandırıp etkili silahlar takarak güçlendirebiliyorsunuz.

Klan sistemi yerine filo ismi verilen ekip sistemi de Heroes in the sky içinde yer alan güzel bir unsur. Arkadaşlarınız ile toplu şekilde savaşa katılarak rakip filoları kısa sürede yok edebilirsiniz.

Oyunun kontrol tuşları ise; yön verebilmek için ok tuşlarını kullanıyorsunuz, hızınızı artırmak için de space(boşluk) tuşunu kullanmalısınız. A tuşu ağır makineli silahlarınızı ateşlerken S tuşu roketlerle düşmanları alt etmenizi sağlıyor. D tuşu ile silah değişikliği yapabiliyorsunuz, Shift ise karşınızdaki hedefi değiştirmenizi sağlar, F1 ile uçağı içten görerek yönetebiliyorsunuz.

Heroes in the sky eğlenceli ve sadece 750 megabyte boyutundaki oyunu sitesinden indirip ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir