Heroes Charge Android RPG Oyunu

Heroes Charge
Heroes Charge eşsiz bir aksiyon oyunu olarak Android platformlarda karşımıza çıkıyor. Akıllı telefonlarınızın yanı sıra tabletlerde de oynayabileceğiniz oyun kahramanlarınızı toplayarak yeteneklerini geliştirebildiğiniz düzeyde dünya üzerinde söz sahibi olmanızı sağlıyor. Gerçek zamanlı oyunculara karşı RPG oyun türünün içinde yer alan Heroes Charge ile ister tek başınıza tüm düşmanlarla mücadele edin, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte stratejik olarak daha büyük mücadelelere katılın. Seçim sizin ve gücünüzü ispatlamak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Heroes Charge ile oyun içinde var olan 50’ye yakın kahramandan kendinize özel bir ekip oluşturun. Bu ekibi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Teçhizat kartları sayesinde daha fazla yetenek geliştirmeniz mümkün hale gelecek. Kahramanlar arasında acımasız boksörler, uzak doğu dövüş ustaları, çevik okçular, sıradan dövüş tekniklerinde usta olan dövüşçüler ve devasa güce sahip kahramanlar bulmak mümkün. Tüm bunların yanı sıra piyasada fazla olmayan özellik bakımından çok üstün ender kahramanlar insanda oynama isteği yaratıyor.

Heroes Charge oyununda çok başarılı olabilmek için bu ender kahramanlara ihtiyaç duyacaksınız. Bu ender kahramanları ekibinize katabilmek içinse yapmanız gereken grup halinde güçlü bir ordu kurmaktır. Arkadaşlarınızla beraber daha stratejik davranarak daha geniş kitlelere kafa tutabilirsiniz. Böylece daha güçlü olduğunuz savaşlar, daha iyi kazançlar ile ender kahramanlara ait kartlara ulaşarak mevcut kahramanlarınızı da en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Heroes Charge ile aksiyon hiç durmuyor ve oyunun başından kalkamadığınız anlar oluyor. Böyle durumlarda söz konusu olan oyun adeta bir konsol oyunuymuş gibi bir hissiyata sürüklüyor sizi. Ücretsiz olmasının yanı sıra birde oyuncu yönünden geniş bir oynanma kitlesine sahip olması çok ayrı bir güzellik. Dünyanın dört bir yanından yeni insanlarla taşınabiliyorsunuz. Google Play Store üzerinden indirerek Heroes Charge oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir