Hellblade İçin Yeni Video Yayınlandı

Hellblade İçin Yeni Video Yayınlandı

Hellblade oyunu Ninja Theory stüdyosu tarafından duyurulmasına rağmen bir süredir sessizliğini koruyordu. Son olarak DmC’yi geliştiren stüdyo bu sessizliği ise ufak detaylarla bozmayı başarmıştı. Şimdi ise büyük bir atakla oyuna dair bir video yayınladılar. Özellikle oyunu bekleyen kitlenin büyük bir heyecanla karşıladığı bu video oyuna dair ipuçlarını güçlendirdi. İngiltere merkezli oyun stüdyosunun sunduğu en çarpıcı ayrıntı ise oyunun ismini değiştirerek Hellblade: Senua’s Sacrifice yapmasıydı. Bu oyunun hikâye temasının bölümlere ayrılmış olabileceği ihtimalini güçlendirdi.

Bir süre önce oyunun ana karakterini değiştirme kararı alarak yapım aşamasında ciddi bir kayma yaşayan ekip daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Hellblade oyunu çıkış tarihi için şuanda net bir zaman vermekten kaçınan Ninja Theory bunun yerine oyun içi detaylar paylaşmayı daha uygun görüyor. Oyunun dönem olarak Kelt dönemi olarak adlandırılan mitolojik bir zamanda geçecek olması kesinleşmiş. Aynı zamanda ana karakter Senua olarak karşımıza çıkarak Hellblade oyununda aksiyonu üst noktalara çıkaracak.

Hellblade: Senua’s Sacrifice Hangi Platformlarda Oynanabilecek?

Hellblade: Senua’s Sacrifice ne zaman çıkıyor sorusu kadar hangi oyuncu grubunu etkiliyor konusu da tartışmaya açık. Zira bu konuda da açıklama yapılmamasına karşın yayınlanan video birçok kişinin aklındaki soru işaretlerini kaldırdı. PC ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilecek olan oyunun şuan için herhangi bir Xbox projesine dahil olmadığı netleşti. Bununla beraber yayınlanan videoda oyun içeriğinin salt olarak bizlere sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Gerçek ve hayal dünyasının tam ortasında geçecek olan oyunun mitolojik öğeler taşıması ise heyecanı daha da arttırıyor. Hellblade oyun detayları için yayınlanması planlanan oynanış videolarının ise devamının geleceğini söylemek mümkün. Yakın zamanda oyundaki gelişimleri gösterecek bir video ile oyun severlerin karşısına çıkılacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir