Heavy Rain PlayStation 4 İnceleme Notları

Heavy Rain PlayStation 4 İnceleme Notları

Heavy Rain oyunu klasik olarak anılan PlayStation 3 oyunlarından biridir. Birçok oyun severinde adından sıkça söz ettiği oyunlardan birisi olarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Quantic Dream tarafından geliştirilmeye devam edilen oyun ise artık çok daha güçlü görsellerle ve oynanabilirlikle tercih edilebilir. Heavy Rain PS4 sürümü ile büyüleyici bir grafik resitali sunuyor.

Şimdiye kadar oyunda görmediğiniz ve imkansız diyebileceğiniz kadar üst düzey görsellikle tanışmalısınız. Daha önceden PlayStation 3 konsoluyla Heavy Rain oynamak mümkün olmadıysa sıfırdan bir başlangıç yaparak oyunu edinebilirsiniz. Ancak daha evvelden oyunu oynadıysanız aradaki fark sizi büyüleyecek ve alacağınız hazzı üst noktalara çıkaracaktır. Geçtiğimiz günlerde Heavy Rain PS4 çıkış tarihi açıklanmıştı. Bugün ise oyun severlerin oyuna karşı olan tüm ilgisini çekebilecek olan Heavy Rain PS4 oynanış videosu oyuncularla paylaşıldı.

Heavy Rain PS4 Sürümü Ne Zaman Çıkıyor?

Heavy Rain PlayStation 4 sürümü bugün itibariyle tüm dijital platformlarda çıktı. Oyunu dijital ortamdan almak isteyen oyuncular birçok kaynaktan edinebilirler. Ancak oyunu kutulu olarak satın almak istiyorsanız Avrupa için çıkış tarihi 3 Mart 2016 olarak açıklanmıştı. Dolayısıyla bu süreçte Türkiye’de ne zaman satışa sunulur bilinemiyor.

Yayınlanan Heavy Rain oynanış videosu 17 dakikalık başlangıcı kapsıyor. Dolayısıyla başlangıcını gördükten sonra oyunu merak etmeyen, oyun hakkında heyecan duymayan bir oyuncunun olacağını zannetmiyoruz. Uzun zamandan beri PlayStation 3 sürümüyle kıyaslanan oyunun yeni sürümü gerçekten muazzam bir başarıya imza atmış. Eğer merak ediyorsanız aşağıdaki videodan oyunun ilk kısımlarına göz atabilir, bununla beraber oyuna sahip olma isteğinizi şahlandırabilirsiniz. Çünkü Heavy Rain PS4 incelemesi kapsamında grafik, oynanabilirlik ve oyun içi denge bakımından üst düzey puanlar almayı başaracaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir