Hearthstone The Grand Tournament Erken Satın Al Paketi

 Hearthstone The Grand Tournament

Hearthstone oyuncuları uzun bir süreden beri The Grand Tournament güncellemesini bekliyor. Hatta öyle ki Argent Crusade’i konu alan bu güncelleme için şimdiden gün sayılıyor diyebilirim. Yepyeni bir oyun mantalitesine sahip olacak oyunda ayrıca farklı birçok kart ve kart arkası da oyunculara sunulacak. Belki de bu kadar ilginç olan ve merak uyandıran noktalardan biriside budur.

Yeni gelecek olan The Grand Tournament ile oyuna inspire ve 132 yeni kart eklenmiş olacak. Bu durum aynı zamanda yeni kart arkaları içinde geçerli olduğu için oyuncular heyecanın doruklarında bekliyor. Çünkü gerçekten ciddi bir kitleye hitap eden Hearthstone oyununda kozlar her an değişebiliyor. Uzun bir süre resmi bir açıklama yapılmamış olan güncellemede büyük bir gelişme söz konusu oldu.

Bu gelişmeye bağlı olarak Hearthstone The Grand Tournament paketi için bir erken satın alma modülü oluşturulmuş. Bu modül sayesinde Harthstone oyuncuları yeni güncellemenin ilk günlerine 1-0 önde başlayabilecekler. Çünkü güncelleme paketini erken satın al moduyla alırlarsa ilk günden itibaren yeni kartlarını ve kart arkalarını kullanmaya başlayabilecekler. Oyuncular için sunulan bu fırsatın içeriğiyse şu şekilde oluşuyor. Erken satın alma paketinde The Grand Tournament 50 kart içeriyor. Bu 50 yeni kart için belirlenmiş tutar ise ülkemiz şartlarında 49 TL. Eğer Hearthstone The Grand Tournament için merakla beklemede olan oyunculardansanız bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir