Hearthstone Paladin Destesi Ne İşe Yarar

Hearthstone Paladin Destesi Ne İşe Yarar

Hearthstone kart oyunundaki Paladin destesi, özellikle oyunun ücretsiz oynayan, masraf yapmamış kişilerin tercih etmesi gereken bir deste olarak karşınıza çıkıyor. Druid kartlarınızla birlikte 10. Seviyeye gelmeyi başarırsanız bu Hearthstone Paladin destesine sahip olabilirsiniz. Bu deste, nadir kartlar, efsaneler ve epic tarzı kartları içerisinde barındırmamaktadır.

İçeriğinde çok üstün kartlar barındırmadığından güçsüz gibi görünebilir. Eğer oyun içinde botlara karşı mücadele verecekseniz bu kart size yeter de artar bile. Hearthstone’daki farklı oyunculara karşı mücadelede biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz ama az çok sizi idare edecektir.

Şimdi sizlere Paladin destesi ile nasıl bir taktik izleyeceğiniz konusunda birkaç ön bilgi verelim ki başlangıçta fazla sıkıntılar çekmeyin.

Hearthstone Paladin Destesi Strateji

Basit kartlar aslında içlerinde farklı bir güç barındırır. Bu nedenle oyunun ilk defa oynuyorsanız çok ideal bir deste olacaktır. Hearthstone Paladin destesinin en önemli noktası oyunu kontrol altında tutmayı öğrenirsiniz ve uzun soluklu stratejiler geliştirebilirsiniz.

Paladin, 1-1 oranın çıkarttığı minyon kahraman kuvveti ile oldukça büyük etkiye sahiptir. Oyun içindeki manalarınızı da dengeli kullanarak kahraman gücünüzden etkin şekilde yararlanmamız gerekiyor.

Hearthstone Kart Seçimleri

Paladin destesindeki kartların özelliklerini iyi bilerek taktik belirlemeniz gerekebilir, şimdi sizlere kartların özellikleri ve seçimi hakkında bilgileri öğrenelim.

Mesela Shuttered Sun Cleric kartı, özellikle kahraman gücünüz azaldığı zamanlarda yardımınıza koşa bilecek kaliteli ve önemli bir karttır.

Trusilver Champion, oyun içindeki güçlü kartlar arasındadır, 1 minyona karşı 2 minyon yok edebilmek için ideal seçimdir. Hero gücü ile birleştirirseniz 1 e 5 katında bir düşmanı bile öldürme etkisine sahip olabilir.

Blessing of Kissing buff kartı olarak karşımıza çıkıyor, saldırı yapabilecek güçteyken kullanmanız tavsiye edilir. Minyonları çok kuvvetlendirebilirken zayıf olanları da güçlü hale getirdiği için kaliteli bir karttır.

Consecration kartı alan savaşlarında yararlıdır, tam kaybediyorum dediğiniz anda kazanmanıza yardımcı olabilir. Farklı kartlar ile birlikte daha etkili olabilir.

Guardian of Kings, isminden de anlaşılacağı gibi koruma kartıdır, yaşam gücünüz azaldığı zaman tekrar oyuna dönmenizi sağlaya bir karttır.

Stormwind Champion kartı son vuruşu yapan güçlü kartlardandır, eğer düşmanınız sizi yok edemezse bu kart onun işini bitirecektir.

Hearthstone kart oyununu hala oynamadıysanız hemen Paladin destesini alarak başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir