Hearthstone Hunter Destesi Kartları ve Strateji

Hearthstone Hunter Destesi Kartları ve Strateji

Hearthstone kart oyununda, sadece standart kartlar ile zaman geçireceksiniz size Hunter sınıfını tavsiye ediyoruz. Seviye 10’a ulaştığınızda, bu deste sayesinde oldukça güçleneceksiniz. Hunter sınfı sizlere Beast sinerjisi sayesinde combo nasıl yapılır, sağlam bir şekilde öğrenmenizi sağlar, ayrıca çok karmaşık özellikleri olmadığı için oyunu daha zevkli hale getirmektedir.

Hearthstone Hunter sınıfı ne yazık ki kahraman güçlerine karşı savunmasızdır. Steady shot oyun masasında etkisizdir, güçlü olabilmek için, rakibe hasar verip sert bir oyun sergilemek için Profesyonel Sete ulaşmanız gerekecek. Az mana ile oyunu kazanmak istiyorsanız, Arcane shot ve Mark gibi kudretli kartları elinizde bulundurmanız gerekiyor.

Hunter destesindeki kartlardan ilk olarak Hunters Mark ile başlayalım. Kuvvetli kartlardan biridir, düşmanın büyük minyonunu az minyon ile yok etme şansını yakalarsınız. Mana bakımından da birçok karta göre daha iyi olduğundan stratejik bir seçimdir.

Tracking, kart çektirme gibi özellik bulunan ender kartlardan biridir. Kart destenizde bulunan 3 kartın içinden en avantajlısını size seçtirmesi bu kartı özel kılmaktadır. Bu güçlü kartı kullanırken birkaç kez düşünün ki boşa gitmesin. Oyuna son noktayı koyacak Kill Command kartını da anca Tracking ile çekebilirsiniz.

Stonetusk Boar, bu aslında dost bir karttır, yani bir elin nesi var, iki elin sesi var en iyi uygulayan karttır. Hunters Mark ile birleşirse tek mana ile her türlü minyonu yok edebilirsiniz. Masada liderliği kaybettiyseniz ve işler iyi değilse, Houndmaster ile birleşince tekrardan hayata dönebilirsiniz.

Animal Companion, içinde hayvan geçtiğinden midir, nedir, kart kafasına göre takılıyor. Yalnız, ortaya çıkardığı minyonlar genelde üç manalık olunca rastgele hareket etmesini bir süreliğine umursamıyorsunuz. Oyun içinde bir anda çok istediğiniz bir kart gelirse mutluluktan havaya uçarsınız.

Hearthstone Hunter destesinde daha fazla kart var ama biz size önemli olanları sıralamak istedik, umarım faydalı olmuştur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir