Hearthstone: Heroes of Warcraft – İlk Bakış

Blizzard Entertainment’in piyasaya sürdüğü free to play kart oyunu HEARTH STONE: HEROES OF WARCRAFT, PVP ve PVE modlarından sıkılmış yorgun savaşçılar için dinlendirici bir aktivite özelliği taşıyor.

Oyunun ilk bakışta birçok kart oyununa benzerlik göstermesi, başta oyuncuları hayal kırıklığına itiyor. “Blizzard böyle bir oyun yapmış olamaz.” dediğinizi duyar gibiyim. Fakat kesinlikle Hearthstone: Heroes Of Warcraft’ın kendine has oynayış tarzı ve Warcraft dünyasıyla özdeşleşmiş karakterleri size sıra dışı bir kart oyunu deneyimi yaşatıyor. Beta testi döneminde keyleri çok fazla talep gören oyun, Açık betada oyuncu kitlesini bir hayli arttırmış durumda.

Oyun tek düzelikten kurtularak size 9 farklı Warcraft kahramanı ve 4 farklı oyun masası ile oynama imkanı sunuyor. Kahramanlar için farklı kartlar ve yetenekler mevcut. Canlı, eğlenceli ses efekleri, Warcraft’tan alışık olduğumuz cümleler ve sizinle her fırsatta alay eden PVE modu kahramanlarıyla oyun monoton kart oyunlarının çok üzerinde yer alıyor.

Şimdiden MMO dünyasındaki yerini sağlamlaştıran Hearthstone: Heroes Of Warcraft’ı denemediyseniz oyuna erkenden başlayarak kendi kartlarınızı seçtiğiniz kahramanda birleştirebilir ve böylece en güçlü desteyi ve yetenek kombinasyonunu oluşturarak oyuna henüz başlamayan arkadaşlarınıza oyun masasını dar edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir