Hearthstone Heroes Of Warcraft İçin Lich King Ek Paket Haberi

 Hearthstone Heroes Of Warcraft

Blizzard yapımcılığında çıkmış efsanevi oyunlar son yıllarda resmen bizi bağımlı hale getirdi. Bunlardan birisi şüphesiz en çok oynanan kart oyunu Hearthstone. Oyunu oynayanlar tarafından dikkat edilen teknik bir detay oyuna gelebilecek yeni özelliklerin kapısını açmış oldu. Tabi henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa bile yakalanan detay Blizzard tarafından gönderilmiş olan bir içerikten alınmış.

Blizzard belli periyotlarla oyun mecralarına bazı bilgiler aktarır. Geçtiğimiz günlerde PC Gamer adlı ünlü bir dergiye bir parşömen gönderdiler. İlk olarak algılanamayan bu parşömenin üzerinde bazı detaylar yer alıyordu. Kısaca 22 Temmuz 2015 tarihinde çok büyük bir duyuru yapılacağı net olarak anlaşılabiliyordu. Nisan ayında güncellenmiş olan Hearthstone sistemi oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Farklı özellikler, benzersiz kartlar ve ekstra eklentilerle son derece keyifli bir oyun haline geldi.

Hearthstone için bu güncellemeden sonra bir ek paket çıkacağı dedikodusu her mecrada dönüyordu. Ancak resmi bir açıklama olmadığı için kimse önemsemiyordu. Naxxramas macera modunun eklenmesinin ardından Goblins vs Gnomes destesinin oyuna dahil edilmesiyle heyecan bir hayli artmıştı. Tam bu noktada birde Blackrock Mountains modunu oyuna entegre eden Blizzard için güncelleme artık sık sık görülen bir detay haline dönüştü.

Hearthstone Heroes Of Warcraft için düşünülen Lich King ek paket söylentisiyse tamamen bir varsayım. PC Gamer dergisine gönderilen parşömende o sıra çalan müzik World Of Warcraft; Wrath Of The Lich King müziğiydi. Dolayısıyla ekibin bunun kasti olduğunu ve gelecek olan eklentinin uzun süredir beklenen Icecrown Citadel olması bekleniyor. Blizzard tüm oyunlarına eşit derecede gelişimler sunarak tam destek sağlamaya devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir