Hatred Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

hatred-minimum-onerilen-sistem-gereksinimleri

Hatred Oyunu için İhtiyaç Duyulan PC Sistem Gereksinimleri

Destructive Creations aracılığı ile geliştirilmiş olan Hatred oyunu, kısa bir süre sonra piyasaya çıkacak ve öncesinde sizlere minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinden bahsetmek istiyorum. Hatred hakkında gelen bilgilere göre, Haziran ayına kadar çıkması bekleniyor. Oyun biraz detaylı ki, adamlar 64 biti zorunlu hale getirmiş. Steam Greenlight’ta oldukça popüler oyunu takibinize almanızı tavsiye ederiz.

Hatred oyunu Windows işletim sistemi olarak minimum ve önerilen Windows 7 sp1 olmalıdır. Tabi, Windows 8.1 olursa daha iyi olur ama mutlaka 64 bit olmalıdır. İşlemci olarak İntel i5 750 modeli minimum, önerilen ise i5 2400S olmalı. AMD kullananlar için minimum Phenom X4 955, önerilen ise FX 8350 modeli olmalıdır. Ekran kartına geçecek olursak Geforce GTX 460, önerilen Nvidia markası GTX 680 olmalıdır. AMD ekran kartı olarak minimum Readon 5850, önerilen R9 290X. Minimum 4 GB Ram ihtiyacı bulunuyor, ama 8 GB olması daha faydalı olacaktır. 8 GB boş Hard Disk alanı yeterlidir. Directx 11 yüklü olması da tavsiye ediliyor.

Hatred oyunu hakkında dediğimiz gibi Hazirana kadar çıkacak ama daha erken de olabilir, ikinci çeyrek Nisan-Mayıs-Haziran oluyor, umarım herkesin beğeneceği kalitede bir oyun olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir