Halo 5; Guardians Sinematik Fragmanla Karşımızda

 Halo 5 Guardians

Halo 5; Guardians için geçtiğimiz günlerde bir sinematik fragman yayınlandı. Microsoft tarafından yapılan yayınlama oyunun ne denli bir kaliteye sahip olduğunu gözler önüne serdi. Fireteam Osiris için yapılan tanıtım sinematiği gerçekten büyük beğeni topladı. En epik Halo takımı olarak lanse edilen oluşumun içeriği ise ayrıntılarıyla sizler için derlendi.

Yayınlanan Halo 5; Guardians sinematiği göz önüne alındığında grup üyelerinin özellikleri şu şekilde yer alıyor.

  • Spartan Olympia Vale : Doğuştan gelen bir dahilik ile yabancı dilleri konuşabiliyor ve anlayabiliyor. Dolayısıyla savaşlarda diplomasi adına inanılmaz bir önemi var. Sangheili ile donanma irtibatı kariyeri Halo 5; Guardians için dikkat çekici gözüküyor.
  • Spartan Edward Buck : Edward Buck için personel profilinin en dikkat çekici notu ‘eğer bir Spartan olsaydı çok daha iyi olurdu’’ cümlesiydi. Sonrasında ise ODST’teki hizmet dönemini hatırlıyorsunuz.
  • Spartan Jameson Locke : Locke bir dönem ONI içinde uzmandı. Önemli ve değerli hedefleri yok etme, kurtarma ve keşfetme konusunda oldukça başarılı bir karakter.
  • Spartan Holly Tanaka : Ülkesinin camlaşması ile hayata zar zor tutunmuş, Tanaka ile orduya katılmış olan karakter. Kendisiyle aynı kaderi paylaşanları bulundukları durumdan kurtarmak için her şeyi yapar.

Halo 5; Guardians sinematiğinde dikkat çeken detay UNSC tarafından yüksek öneme sahip bir hedefin ekibe verilmesiydi. Böylece Promethean ve Covenant kuvvetleriyle yaşanan sert bir çatışma içine girildi. Gerçekten sinematik fragmanda en nefes kesici anlardan birisiydi.

Görüntülerde kullanılan efektler ve oyunun geliştirilmesinde adeta kalite kokusu var. Halo 5; Guardians resmen Microsoft tarafından göz bebeği olarak görülüyor. Bu yayında da 343 Industries, Profile Studios, Warner Bros ve AXIS Animation stüdyoları ortak projede birleşmiş. 27 Ekim 2015 tarihinde satışa sunulacak Halo 5; Guardians şuanda ön siparişle avantajlı olarak alınabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir