H1Z1 Steam Erişimine Girmeyi Başardı

H1Z1 Steam Erişimine Girmeyi Başardı

2015 senesinin en fazla beklenen zombi oyunları arasında yer alıyor ve erken erişim olarak Steam’e dahil olmayı başarmış durumda. Dayz gibi kaliteli bir oyun ile mukayese edilen H1Z1, bedava olacağı için daha çok kesim tarafından oynanabilecek.

H1Z1 oyunu ücretiz MMO olarak zombi türündedir ve 20 Dolar ücretle Steam listesine ilave edildi. Dövizdeki artış nedeni ile pahalıya gelebilir ama yine de çok yüksek bir fiyat gibi görünmüyor. 15 Ocak tarihinden itibaren oynanmaya başlanacak oyun Steam’den sonra bedava olacak.

Şimdi size H1Z1 oyunun Steam için neden ücretli olduğunu düşünebilirsiniz. Oyun, henüz tam olarak bitmedi ve daha iyi yerlere gelebilmesi için ekonomik desteğe ihtiyacı var. Bu listeye girdikten sonra üye olarak oynayan kişiler sayesinde gerekli paraya ulaştıktan sonra ücretsiz oynanacak. Oyun ilk aşamada hatalar nedeni ile bazı kendini bilmezler tarafından kötü olarak algılanabilir. Sony’de şimdiden hataları giderek tam anlamı ile oyuna başladığında hatasız olarak piyasaya tam giriş yapmak istiyor.

H1Z1 erken erişiminde, üs oluşturma, bir şeyler üretme, savaş, araçları sürme ve hava değişiklerini ilk gören kişilerden olacaksınız. Tabi, oyun içerisinde bir takım hatalar gözünüze çarpacak, işte bunları yapımcılara bildirerek gelişim süresinde büyük bir yardımda bulunmuş olacaksınız.

Şimdi siz bu kadar yardımcı olacaksınız ya, işte H1Z1 sizlere bir takım ödüller verecek. Anahtar, bilet ve sandık gibi hediyelerin sahibi olacaksınız. Yalnız sandıktan diğer oyunlardaki gibi direk eşya çıkmayacak, ama eşyayı nasıl yapabileceğinize dair bir yönerge çıkacak, yani biraz uğraşmanız gerekecek.

Steam Erken Erişiminde bir de Premium üyelik olacak, buradaki ödüllerin sayısı bir hayli fazla ama fiyat hakkında net bir bilgi elimize ulaşmadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir