H1Z1 Battle Royale Hakkında Bilgiler

h1z1-battle-royale-inceleme

H1Z1 Online, piyasayı baya bir avucunun içine aldı, özellik şu günlerde Battle Royale modu dillerden düşmüyor. Bu moddaki oyuncular ölümüne kapışıyor, sadece 1 kişi hayatta kalana kadar savaş devam ediyor, en çok oyuncu öldüren gibi klasik bir moda bürünmemişler.

Battle Royale moduna çok fazla rağbet var, hatta bazı kişiler bu moda nasıl giriyoruz, özel bir şey mi var diye soruyor, araştırıyor. Çünkü, ne zaman giriş yapmak isteseniz Gri renk ile dolu olduğunu görüyorsunuz, biraz bekleyeyim derken oyalanıyorsunuz ama hemen yine doluyor. Bu yüzden 15 saniye içinde sürekli güncellenen listede her an boş olabilir, yani gözünüzü bir an bile sunucudan ayırmamaya özen göstermelisiniz. Battle Royale için önceden bir karakter yaratmalısınız, yoksa uzun bir süre daha yer bulamayabilirsiniz. Eğer bir sunucuda oyun bittiyse yenisi başlayacağı zaman yerinizi kapmaya bakın, keyifli bir oyunda yer bulmak her zaman kolay olmuyor. Çoğunlukla 5 dakika içerisinde bir mod bitip yenisi aktif oluyor, ileride kimsenin beklemesine bile gerek kalmayacak şekilde süre kısalacaktır.

H1Z1 Battle Royale modunda paraşütle atlayacaksınız, iniş yapacağınız nokta hayati önem taşıyor. Rahat yerlerde başlamak için kamp bölgelerini seçin, eşyalar şehir merkezlerinde fazla olduğu için herkes oraya yığılmıştır, daha yere ayak bastığınız anda ölebilirsiniz. Çok kötü bir noktaya düştüyseniz, hemen bir eve dalın ve tehlikeden uzaklaşın, ayrıca etrafı detaylı kontrol etmenizde de yarar var.

Oyunda başladığınız anda silahlara ihtiyacınız olacak, fenerle oyuna başlarsınız ama onu hemen yok edin, zaten ışıkla etrafta gezmeye başlarsanız açık hedef olursunuz. İlk adımda bir küçük tabanca bile büyük şans olacaktır, pompalı tüfek bulmaya önem verin, yakın mesafede güçlü olduğu için rakiplerinizin şansı azalacaktır. Arabalar H1Z1 oyununda altın değerindedir, genel ıssız noktalarda, yol kenarlarında görülür, şehrin göbeğinde araç varsa zeki birinin tuzağına düşebilirsiniz, dikkatli olun.

Geldik H1Z1’deki çatışmalara. Sazan gibi gördüklerinize ateş etmeyin, önce bir çevreyi kolaçan edin, rakibinizi öldürebileceğiniz kesin gibiyse o zaman saldırın. İlk yardım çantalarını çatışmaya girmeden evvel kullanmanız iyi olacaktır. Oyundaki araçların içine girince hemen ölmezsiniz, yalnız arabaların hasarı oranı artıp havaya uçarsa siz de uçarsınız.

H1Z1 oyununda her yer gaz oldu, göz gözü görmüyor derseniz bilin ki etrafı gaz sarmıştır ve mavi rengi gördüğünüz yere doğru seri bir şekilde koşmaya başlayın. Mavi renk yoksa engebeli, dağlık alanda olabilirsiniz, yüksek noktalara gitmeye özen gösterin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir