GunZ 2

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Gunz Online ile MMOFPS oyuncularının beğenisini toplayan oyunun bir üst sürümü olan Gunz 2 The Second Duel, Aksiyum İmparatorluğu ve Travia Cumhuriyeti adındaki iki cephe arasında geçiyor. Oldukça köklü bir savaş içerisinde olan bu iki cephenin ayrıca Optimite adı verilen bir enerjiye de büyük önemde ihtiyaçları var. Bu nedenle Optimite, Gunz 2’de büyük öneme sahip bir materyal.
[enter]

[enter]
Oyunculara büyük güçler veren bu enerji kaynağıyla oyun içerisinde normalde yapılamayacak birçok şey imkansız olmaktan çıkıyor. Duvarlara tırmanmak, havada savaşmak ve büyük çarpışmalara girmek Optimite ile mümkün…

Oyuncuların yeteneğine ağırlıkla önem verilen Gunz 2’de her ne kadar çeşitli zırhlar, silahlar ve Skill’ler bulunsa da oyuncuların rakiplerini alt edebilmeleri için becerilerini iyi kullanmaları gerekiyor. Diğer MMO oyunlarında olduğu gibi en çok seviyeye sahip olan ya da en güçlü eşyalara sahip olan her zaman kazanamıyor. Gunz 2’de işler eşyalardan çok oyunculara bağlı.
[enter]

[enter]
Gunz’ı sevenler ya da yeni bir MMOFPS oyunu arayanlar Gunz 2, uzun bir bekleyişin ardından açık betaya başladı ve tüm dünyada olduğu gibi Türk oyuncuları için de özel sunuculara ve bir de siteye sahip. Gunz 2 The Second Duel’e üye olmak ve oyunu indirmek için burayı tıklayın.

Gunz 1’de keşke olsa dediğimiz birçok özellikte Gunz 2’ye dahil edilmiş. Bunlardan en önemlileri de oyundaki farklı oyun modları. Diğer oyunlardaki gibi level kasmanın ve para toplamanın olmadığı sadece PvP üzerine kurulu olan Gunz 2’deki bazı oyun modları ise şöyle:
[enter]

Vahşi Ölüm Maçı Savaşları
[enter]

Ortaklaşa Senaryo Modu
[enter]

Adam Chemical Oil Rig

GunZ 2 hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.
[/tab]

[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:
[nggallery id=152]
[/tab]

[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Gunz 2 The Second Duel Resmi Tanıtım Videosu:

[/tab]

[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]

[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

9 comments

  1. Sadece gerçek playerların oynayabildiği az sayıda oyundan bir tanesi :D az oynamazdık the duel i :D denemek lazım :D

  2. Arkadaşlar şifre yazıp oyuna giremessiniz . Çünkü oyun hala beta da . Beta kodu almak için internetten araştırın bir site var hatırlayamıyorum şuan ordan bulup GunZ2 nin resmi sitesinden beta key i girip onaylayınca hesabınızla oyuna girebilirsiniz .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir