GunZ 2 Türkçe mi Oluyor?

Yakın bir zamanda kapalı betası başlayan GunZ 2: The Second Duel’in sıkı takipçilerine 100 adet beta key dağıtılmıştı. Dağıtılan bu 100 beta keyi oyunculara yetmemiş olacak ki yapımcı firma tam 1000 adet key daha dağıtmaya karar verdi. 1000 beta keyin kapış kapış gittiğini gören GunZ 2 yetkilileri bu durumdan oldukça memnun. Ayrıca beta key için haftalarca bekleyen oyuncular da GunZ 2 beta keyi buldukları için oldukça mutlu.

Kapalı beta testlerinin Aralık ayında tamamlanması planlanan oyunun bu tarihten itibaren açık betaya geçmesi bekleniyor. Ayrıca sadece Türk GunZ 2 oyuncularına özel sürprizler getirileceği sinyalini veren GunZ 2 yetkililerinin Türk oyuncularına ne gibi sürprizler hazırladığı merakla bekleniyor.

Bu gün oyunun Facebook sayfasından yeni bir durum paylaşıldı. Paylaşılan durumda bir de fotoğraf ekliydi. Ekli olan fotoğrafın üzerinde bir Türk bayrağının mevcut olması ve üzerinde de çok yakında yazısının bulunması ile akıllara GunZ 2’nin Türk oyuncuları unutmayıp daha keyifli ve anlamlı oyun dakikaları geçirmeleri adına oyunun Türkçe’ye çevrileceğini getirdi. Umarım aklımza gelen başımıza gelir ve GunZ 2 Türkçe diline çevrilir. Kesin olmayan fakat büyük ihtimal Türkçe olacak olan Gunz 2 hakkındaki bu yazımızı okuyan tüm takipçilerimize teşekkür edip keyifli dakikalar diledikten sonra akıllara oyunun Türkçe’ye çevrileceğini getiren fotoğrafı da yayınlıyoruz.

Volfredie

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir