GunZ 2: The Second Duel 3. Kapalı Betası Başlıyor

Birçok oyun severin ustalaşmış olduğu MMOTPS tarzındaki oyun GunZ Online kaybedilen oyuncular nedeni ile kapanma kararı almıştı. Fakat GunZ Online kapanmadan TPS dünyasına bir bomba gibi düşen GunZ 2 tüm GunZ severlerin içini rahatlatmayı başardı.

Geçtiğimiz aylarda ikinci kapalı betasının başlamış olduğu GunZ 2 2. kapalı beta testinde olan eksiklikleri gördü ve ağ değişikliklerini test etmek için 3. kapalı betasının başlayacağı haberini resmi sitesinden tüm GunZ 2 severlere duyurdu. 3. Kapalı beta aşaması ile son bulacak olan kapalı beta döneminin ardından oyunun açılacağıda tüm GunZ 2 severlere müjdelendi.

Avrupa’nın önde gelen oyun yayıncı firması ProSiebenSat.1 Games tarafından yayınlanmakta olan GunZ 2: The Second Duel 7 Kasım ile 10 Kasım tarihleri arasında 3. kapalı beta aşamasında oyunu son kez test ederek kapalı beta sürecini sonlandırıp açık beta sürecine giriş yapacak.

GunZ 2 kapalı beta katılımcıları tarafından eşleştirme sistemi ile ilgili ağ iletişim sorunları GunZ 2 yönetimine bildirilmişti. Oyunun yapımcı firması tarafından dikkate alınan bu sorunu 3. yani son kapalı beta aşamasında yoğunlaşılarak çözüleceği duyuruldu. 7-10 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan son beta aşamasında ele alınan ağ sorunlarının giderilmesi ile kusursuz bir hal alacak GunZ 2: The Second Duel’i kesinlikle denemeniz gerektiğini biz MmoGamesTurkiye.com olarak şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için sonsuz teşekkürü borçbilir takip etmeye devam etmenizi temenni ediyorum.

İyi Oyunlar,

VOLFREDİE

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir