GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Android Oyunu

GUNSHIP BATTLE Helicopter 3D

Günümüzde birçok çocuğun hatta büyük insanların bile hayali olabilen helikopter pilotluğunu gerçek yaşantımızda yapmanın ne kadar zor olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz. Ancak bazı oyunlar sayesinde gerçekçi helikopter pilotluğunu yapabilmiş gibi hissedebiliyoruz. Bu tür oyunların arasında son zamanlarda birçok kişinin oynadığı Gunship Battle: Helicopter 3D oyunu sayesinde diğer tüm oyunlara rağmen en gerçekçi helikopter pilotluğu deneyimini yaşayacak ve bundan çok fazla zevk alacaksınız. Bu aksiyon oyununun diğer oyun içi özelliklerine birlikte göz atalım.

Oyun içerisinde özel 3D grafikler sayesinde gerçekçi bir görünüme sahip olacaksınız. Özel uçuş kontrol simülasyonu sayesinde helikopterinizi daha rahat kontrol etme fonksiyonları. Oyunu oynarken ilk başlarda zorluklar çekebilirsiniz ancak GunShip Battle: Helicopter 3D oyununa alıştıktan sonra çok kolay ve hızlı şekilde bölümleri geçerek oyunun tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Eğer kendinizi oyun içerisinde çok geliştirdiğinizi ve daha güçlü rakiplere karşı savaşabileceğinizi düşünüyorsanız rakiplerinizin güç seviyelerini yavaş yavaş arttırarak rakiplerinizle daha uzun ve kıyasıya mücadele ederek oyundan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Oyunu oynarken helikopterinizle gittiğiniz yerlerde ki manzaralara da bakabilir, onları inceleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi olan tüm cihazlarda kolayca oynanabilen ve kolay kuruluma sahip olması en iyi fonksiyonlarındandır. Ayrıca özel görünüm ve seslerinden dolayı oyun içerisinde sıkılmayacaksınız. Diğer aksiyon oyunlarının yanı sıra helikopter sayesinde çok daha aksiyonlu ve macera içeren Gunship Battle: Helicopter 3D oyununu Google Play üzerinden indirerek hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sizin için seçilmiş olan bölümleri bitirdiyseniz ve oyunun daha gelişmiş versiyonunun çıkmasını istiyorsanız Google Play üzerinden Gunship Battle: Helicopter 3D oyununa destek olarak güncelleşmesine ve daha iyi grafik, seslere sahip olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir