Guncraft Blocked And Loaded, Xbox İçin Resmi Olarak Çıktı

 Guncraft Blocked And Loaded

Guncraft, Exato Game Studios tarafından geliştirilen bir FPS oyunu. İlk olarak PC platformu için çıkarılan GuncraftBlockedAndLoaded oyununun ardından dün yapımcı tarafından yeni bir duyuru yapıldı. Resmi olarak Xbox içinde satışa sunulduğunun altını çizdi. Aynı dakikalarda Steam üzerine dijital satışa başlayan oyun için özel bir geliştirme paketi sunulmuş. Böylece PC oyun deneyiminden Xbox oyun deneyimine geçiş daha kolay yapılmış. Ayrıca oyun sadece Xbox One için çıkmış durumda ve Xbox 360 için bir güncelleme geleceğine dair bir söylem bulunmuyor.

Guncraft Blocked And Loaded oyunu aslında Minecraft ile aynı doğrultuda diyebiliriz. Oyunun asli amacı kullanıcıların aklına gelen her şeyi inşa etmelerine dayanıyor. Burada en önemli nokta her şey dediğimiz kısım olabilir. Çünkü ciddi anlamda oyunda hiçbir kısıtlamaya yer verilmemiş. PC için çıkan sürümünde bu sistem böyle kurulmuşken Xbox One için çok daha gelişmiş olduğuna eminiz. Minecraft barışçıl bir oyun olmasına karşın Guncraft bu imkânı sunarken sınırsız savaş imkânı da sunuyor.

Oyuncular Guncraft oynarken kendilerine has araziler, kaleler, surlar ve savunma mekanizmaları inşa ederek düşmanlarına karşı üstünlük kurmaya çalışabiliyor. Ayrıca helikopter ve uçak gibi yapılarla karşıdaki düşmanı yok etmek mümkün. Eğer Minecraft oyun yapısı size pek uymuyorsa ve aksiyon arıyorsanız Guncraft Blocked and Loaded oyunu tam size göre.

Özellikle Xbox One için konuşmak gerekirse PC ile kıyaslandığında daha iyi görseller görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra multiplayer desteğiyle Xbox One platformunda arkadaşınızla birlikte oyun oynama keyfine varabilirsiniz. Steam altın hesabı olanlar için 9.99$, altın hesabı olmayanlar içinse 14.99$’a Guncraft Blockedand Loaded sahibi olabilrisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir