Guitar Hero Yeni Versiyonu ile Geliyor

yeni-guitar-hero-versiyonu-geliyor

Müzik ve oyun severlerin bayılarak oynadığı Guitar Hero, konsol oyunlarında çok ilgi görmüştü ve şimdi yenilenerek tekrar karşımıza gelecek. 2005 yılında oyun severlerin karşısına geçen yapımın bakalım yeni versiyonunda neler olacak.

Bateri, Gitar gibi müzik aletlerini kullanarak en popüler rock şarkılarını dilediğinizce çalabileceksiniz. Guitar Hero aslında dünya üstünde istediği sayılara ulaşamadı, yalnız ülkemizdeki müzik tutkunluğu çok fazla olduğu için pek çok oyun salonunda, evlerde mutlaka rastlayabileceğiniz bir oyundur. Özellikle Metallica hayranları herhalde bu oyun sayesinde ciddi artış göstermiştir.

Guitar Hero, 2005 senesinden sonra çeşitli güncellemeler ile farklı şekillerde oyuncuların karşısına çıkmıştı. Son güncellemesini 4 sene evvel gerçekleştiren firmadan uzun süredir hiçbir ses çıkmamıştı ve takipçileri yeni versiyonunda neler olacağını merak ediyordu.

Guitar Hero oyununun amacı, Playstation 4 ve Xbox gibi oyun konsollarında gerçekçi görüntüleri ile fark yaratmak, sadece grafik değil, oynanışın da gerçeği yansıtması için uğraşacaklar ve E3 fuarında tanıtılması bekleniyor. Metallica paket onları baya idare etmişti, bakalım bu yeni versiyon onları 4-5 sene daha götürecek mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir