Guitar Hero Live Tüm Şarkılarını Spotify Üzerinden Paylaştı

Guitar hero

Guitar Hero efsanesi herkes tarafından biliniyor. Efsanenin son yayınlanan haberi çalınabilecek şarkılar üzerine oldu. Resmi olarak Spotify üzerinden yayınlanan bir Playlist ile Guitar Hero Live’da çalabileceğiniz tüm şarkılar sıralanmış durumda. İsterseniz kendinize harika bir müzik listesi olarak kullanabileceğiniz bu listeye resmi hesap üzerinden ulaşabilirsiniz.

Birçok kişi tarafından merak edilen liste ilk olarak Game Informer tarafından yayınlandı. Bu habere göre diskte bulunan şarkıların yanı sıra Guitar Hero TV’de var olan tüm listeler açığa çıkmış oldu. Bunun üzerine resmi Spotify hesabından tüm listeyi güncel bir biçimde ekleyerek oyunculara sunan Activision ve Freestyle Games büyük bir heyecan yarattı. Oyunun yenilenmesini bekleyen çok sayıda oyuncu olduğunu biliyoruz. Bunu muhtemelen Activision firması da biliyor. Ancak ne yazık ki Guitar Hero için hali hazırda bir geliştirme ya da DLC düşünülmüyormuş.

Bunun yerine Freestyle Games ortaklığında hazırlanan Guitar Hero Live kullanılacak. Meraklıları tarafından ilk günden çok sayıda dinlenmeye sahip olan liste şuanda herkesin dilinde diyebiliriz. Eğer sizde Guitar Hero Live için sabırsızlananlar arasındaysanız listeye bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Elinize harikalar yaratacağınız Guitar Hero gitarınızı almadan önce bu şarkıları kulağınıza küpe etmeniz işinizi kolaylaştıracak. Yepyeni özellikleriyle Guitar Hero Live sizi bambaşka bir müzik diyarına götürecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir