Guild Wars 2’ye Yeni Güncelleme!

Kryta’nın insan krallığı hükümdarı, Queen Jennah saltanatının 10. yılını ArenaNet’in güncelleyeceği bir hikaye ile kutlamaya hazırlanıyor.

Bu kutlamaya çiftçi, işçi, savaşcı, barışcı kısacası Guild Wars 2 deki herkezin davetli olacağı sadece kötü adamların davetli olmayacağı bir kutlama olacağı gelen bilgilerimiz arasında yer alıyor. Kötü adamları neden kötü olmayı seçtik ki dedirtecek bu kutlamada bakalım neler olacak.

Etkinliklere bir kez dahil olduktan sonra Crown Pavilion’da yani yeni gladyatör arenasında yapılacak olan kutlama savaşlarına katılabilirsiniz. Bu savaşlarda Tyria’nın çeşitli şehirlerini temsil edebilir, ırkınızın şampiyonu olarak adlandırılabilir ve eşsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Yapılacak olan bu güzel etkinliklerde ödüllerinde ardı arkası kesilmeyecek gibi görünüyor. Meta’da başarı gösteren tüm kullanıcılara kral Queen Jennah’ın minyatürlerinden de (Watchknight) kazanabilirsiniz.

6 Ağustos’ta yapılacak olan etkinliklerin yanı sıra bu güncelleme ile oyunun oynanış özelliği ve oyunda bi çok geliştirme yapılacağı da gelen bilgilerimiz dahilinde.

Bu özelleliklerden birisi olan Structured PvP için tekli sıraya girilmesi yani yeni bu solo PvP arenalarında oyuncuların bir takıma ihtiyaç duymadan savaşabileceklerini işaret ediyor. Ayrıca bu arena yeni bir sıralama sistemine sahip olacak ve oyuncular bu sıralamada kendi derecelerini herhangi bir takıma ait olmadan ve takımlarının sıralamalarını etkilemeden takip edebilecekler.5 Ağustos tarihinde AreneNet tarafından yapılacak bu güncellemeyi Guild Wars 2 ekibi akıllardaki soru işaretlerini giderme amaçlı bir canlı yayın yapacak. Ayrıntılı bilgi için bu adresi kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir