Guild Wars 2’ye Yeni Güncelleme: Tequatl Rising

 

ArenaNet resmi sitesinden Guild Wars 2: Tequatl Rising başlıklı içerik güncellemesini duyurdu. 17 Eylül’de gelmesi planlanan güncelleme Tequatl Rising, okyanus derinliklerinden yükselen bir ejderha içeriğine sahip.

“Tequatl, yeni ve daha zorlu bir mücadele mekaniği istiyor. Bunun için oyuncuların farklı stratejiler ve farklı oyun stilleri denemeleri gerekebilir” diyen ArenaNet “Burdaki mücadele epik ve en zor karşılaşmalardan biri olacak!”

ArenaNet’in bu iddiali yaklaşımı sonrası oyuncular 17 Eylül’ü beklemeye başladı. Güncelleştirme ayrıca The Mists savaşlarında değişiklikler içeriyor. WvW  sınır haritası Ruins of Power’ı içerecek şekilde yeniden tasarlanacak ve sunucuda herkes için Bloodlust arttırıcı noktalar eklenecek. Boss’ların yeniden ayarlanacağını da aktaran ArenaNet, Flame Ram Mastery yeteneğini de WvW için ekleyeceğini duyurdu.

Yetkililer, güncellemenin en büyük özelliğinin Grup Arama Aracı olacağını, yeni sistemi kullanarak, aranan grubun özellikleri, içeriği hakkında detaylı bir arama mekanizması ile oyunculara kolaylık sağlanacağını ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir