Guild Wars 2: The Battle for Lion’s Arch

Yıllardır sürekli güncellenerek MMO oyuncularının beklentisini karşılamaya çalışan Guild Wars 2 ekibi, oyuncuların ek paket beklentisini de göz önünde bulundurduklarını gösterdi. The Battle for Lion’s Arch isimli yeni bir güncellemenin duyurusunu yapan Guild Wars 2 ekibi, güncellemenin tarihini de verdi. Güncellemenin yeni bir ek paketin habercisi olduğu da gelen söylentiler arasında.

ArenaNet tarafından yapılan açıklamada Guild Wars 2: The Battle for Lion’s Arch adlı güncelleme, 4 Mart 2014 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Guild Wars 2’nin son etkinlik seti “Yaşayan dünya” etkinliklerinin bir parçası olan güncelleme, oyun dünyasındaki Lion’s Arch mekanını adeta darmadağın ediyor.

World of Warcraft ve Guild Wars gibi büyük MMORPG oyunlarında genellikle harita üzerinde bu tür değişikliklere sebep olan güncellemelerin ardından büyük bir ek paket duyurulur. Ancak Guild Wars 2 ekibinden henüz böyle bir açıklama yapılmadı bu nedenle Guild Wars 2’nin yeni bir ek pakete kavuşup kavuşamayacağını ilerleyen süreçte göreceğiz.

Guild Wars 2: The Battle for Lion’s Arch resmi tanıtım videosu:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir