Guild Wars 2 Hakkında Detaylar

Gamescom hareketliliği ile birlikte ArenaNet, The Dragon’s Reach’in ikinci paketiyle alakalı yeni güncellemeleri açıkladı. Oyunun genelinde hakim olan PvP  stili, WvW ile de devam edecek.

 

WvW Yenilikleri

9 Eylül’den sonra Feature Pack WvW, asla eskisi gibi olmayacak, içeriğinde birçok değişiklikler barındıracak. Golems’lar artık turbo gibi bir özelliğe sahip olacak ve yeri geldiğinde bunu kullanarak, rakiplerine karşı büyük bir saha avantajı elde etmiş olacak. Golems’ler aynı zamanda takım arkadaşlar için büyük bir kalkan niteliği de görecek. Bu kalkan özelliği sayesinde gruptaki önemi çok daha artacak.

Aynı zamanda Siege atak sistemi ile de kendinizi 40 saniyelik korumaya alabileceksiniz. Aynı kalkan niteliği görevinde olan bu özellik ile 40 saniye boyunca cesurca davranın!

Bir diğer WvW yeniliği ise Commander’lar. Commender’lar artık oyunda büyük bir potansiyel olacak. Savaşlarda ve takım oluşumlarında büyük görev üstlenecek. Bir nevi diğer sınıflara liderlik edecek. 300 altın topladığınız takdirde siz de bu klasmanı açabileceksiniz.

PvP Yenilikleri

Turnuvalar geliyor! Artık Guild Wars 2’de dünya çapında PvP turnuvalar olacak. Bu turnuvalar sayesinde artık siz de gücünüzü bütün dünyaya gösterme fırsatı bulacaksınız. Bana göre bu değişiklik bu oyun için oldukça gerekliydi ve oyunseverleri de bir o kadar mutlu etmiştir.

Bu kadar yeniliklerin ardından Guild Wars 2’nin nasıl olacağını beraber deneyimleyip, görelim.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir